Italský vůdce slibuje, že zachrání Evropu před globalizací

Italský vůdce slibuje, že zachrání Evropu před globalizací

Italský vůdce slíbil, že bude bojovat proti Evropské unii a zachrání Evropu před zlem globalizace.      

V projevu na tiskové konferenci, italský místopředseda vlády Matteo Salvini prohlásil, že EU musí rychle změnit své zákony a předpisy, aby jednotlivým zemím dala zpět „smysl sebeúcty“ a suverenitu.Portál Sputnik citoval jeho slova: „Ani já, ani naše vláda nemáme v plánu opustit Evropskou unii, ale existuje přesvědčení, že je nutné změnit její zákony a předpisy, abychom zůstali členy evropského společenství se smyslem pro sebeúctu a důstojnost,“ řekl Salvini portálu Spunik na jeho otázku.

Sputnik: Ale Italové jsou vůči EU velmi kritičtí…

Salvini: Ano, samozřejmě, realita je silnější než propaganda. Můžete si na balkóny pověsit vlajky EU, ale jaká je to Evropa? Taková, že s Bolkesteinovou směrnicí (směrnice o vnitřním trhu 2006/123 / ES o právních předpisech jednotného trhu – pozn. Sputnik) ohrožuje 300 000 pracovních míst a evropské normy pro zemědělství a rybolov – miliony pracovních míst?

Taková, že nám ukládá zákon Fornero (zákon „Fornero“ – zákon o důchodech z roku 2011, v Itálii mimořádně nepopulární), která nám říká, že Itálie nemůže snížit daně, taková, která neudělala nic proto, co by nám pomohlo s otázkou migrace?

Vzpomínám si, že předseda vlády Giuseppe Conte žádá o přezkum stávajících norem stanovených v Dublinském nařízení o distribuci migrantů od června loňského roku – a nic. Proto se Italové, zatímco je EU bije do hlavy, ptají: „Proč musíme za to všechno platit?“

Mým hlavním cílem je zachránit Evropu, obnovenou Evropu a to udělá Liga. Jsme nazýváni euroskeptiky, suverenisty, populisty, nacisty, fašisty, rasisty, xenofoby, homofoby a tak dále.

Ale jsme to my, kdo znovu přilije zdravou krev do evropských tepen. Dnes jsem naplánoval první dubnový týden na první veřejnou konferenci, abych projednal, jaká je naše představa o Evropě pro příštích 40 let. O těchto myšlenkách budeme hovořit s těmi našimi spojenci, s nimiž se plánujeme setkat s červenci v Bruselu.

Sputnik: Jak plánujete rozvíjet vztahy s velmocemi, jako je Čína a Rusko?

Salvini: Najdeme vzájemné porozumění se všemi: Čínou, Ruskem, USA, Brazílií, Izraelem a Polskem. Jsme odhodláni milovat, ne válčit …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Italský vůdce slibuje, že zachrání Evropu před globalizací

  • Noční můra pro USA: Evropa začne obchodovat s Ruskem a Čínou a USA zkrachují. V globálním trhu není současně místo pro silnou Evropu i USA. Jeden musí z kola ven. Ideální pro USA by bylo, kdyby Evropa začala s Ruskem válčit. To by se kšefty hýbaly a USA by byly zachráněny před neodvratným státním bankrotem.
    Svět by se měl proti USA sjednotit a zastavit vnucování politiky silou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*