Italský ministr vnitra zahájil pro bezpečnější Itálii deportaci 2 700 nelegálních migrantů

Italský ministr vnitra zahájil pro bezpečnější Itálii deportaci 2 700 nelegálních migrantů

Italský ministr vnitra Matteo Salvini spustil reimigrační plán, jehož konečným cílem je bezpečnější Itálie.Místopředseda vlády a ministr vnitra Salvini již téměř ukončil nelegální přistěhovalectví po moři a bojuje proti obchodu s nelegální imigraci a nevládním organizacím zabývajícím se s obchodem s lidmi.

Nyní italská vláda přidělila rozpočet ve výši 12 miliónů eur, aby vyhostila nelegální migranty pocházející z takových míst, jako je Bangladéš, Pákistán, Nigérie a Pobřeží slonoviny. Polovina nákladů bude pokryta z EU.

S novým bezpečnostním správním řádem tento nový plán usnadní práci italských bezpečnostních složek při odhalování nelegálů a jejich přemístění zpět do jejich domovských zemí.

Dobře organizovaný zákonný reimigrační program je podle ministra vnitra jedinou odpovědí na problémy a nestabilitu způsobené „multikulturalismem“ a nezodpovědnými hraničními zákony, které umožňují nekontrolované masové přistěhovalectví ze zemí třetího světa.

Salvini opět prokazuje, proč je v průzkumech nejoblíbenější politik v historii Itálie díky tomu, že dodržuje sliby, která dal voličům ve své kampani.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*