Italský kriminolog tvrdí, že muslimové chtějí vytlačit Evropany a „dobýt“ kontinent

Italský kriminolog tvrdí, že muslimové chtějí vytlačit Evropany a „dobýt“ kontinent

Muslimové vytlačí Evropany a dobyjí kontinent, podle předního italského psychiatra a kriminologa Alessandra Meluzziho.                

Během rozhovoru v rozhlase Meluzzi uvedl: „Populace, které přicházejí do Itálie, migranti, kteří jsou většinou z islámské severní Afriky, mají míru plodnosti mezi 5 a 6 dětmi na pár, zatímco Italové mají 1,2 dětí na pár. Matematika je spočtena velmi rychle. Chci říct, je to jasné jako den!“

„Dokud jsou malou menšinou, užívají si našich vlastních práv, pak si nás stejnými právy podmaní a převezmou naše zákony a obsadí nás,“ dodal.

Meluzzi dále zdůraznil, jak v islámských zemích neexistují základní svobody, ochrana žen a homosexuálů a že tyto hodnoty budou nově příchozími zničeny.



Kriminolog také odsoudil ty, kteří se snaží tuto skutečnost utajit „ve jménu zabedněného, politicky korektního konání dobra“.

Jak deník InfoWars informoval v roce 2015, Imám Šejk Muhammad Ayed přednesl projev v mešitě Al-Aqsa v Jeruzalémě, během něhož tvrdil, že muslimové by měli využít migrační krizi k vytlačení evropských občanů a k „dobytí jejich země“.

„Evropa se stala stará a zchátralá a potřebuje lidskou posilu….oni nejsou motivováni soucitem pro Levant, jeho lid a jeho uprchlíky,“ řekl Ayed a dodal? „Brzy je ušlapeme pod nohama, Alláhova vůle.“

„V celé Evropě jsou všechna srdce nadšená nenávistí vůči muslimům. Oni chtěli, abychom byli mrtví, ale ztratili plodnost, a proto hledají plodnost v našem středu,“ dodal.

„Dáme jim plodnost! Budeme s nimi plodit děti, protože budeme dobývat jejich země!“

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*