Italský biskup: Byl bych ochoten přeměnit všechny kostely na mešity, pokud by to pomohlo při záchraně migrantů

Italský biskup: Byl bych ochoten přeměnit všechny kostely na mešity, pokud by to pomohlo při záchraně migrantů

Italský biskup je ochoten učinit konec křesťanství a posvětit nadvládu islámu, pokud by to znamenalo záchranu životů migrantů, uvedla italská média.       

Bývalý barmský biskup Caserta Raffaele Nogaro prohlásil: „Morálně a jako člověk víry bych byl ochoten přeměnit všechny kostely na mešity, pokud by to bylo užitečné pro tuto věc, a kdyby to pomohlo zachránit životy chudých a nešťastných mužů a žen, protože Kristus nepřišel na Zem, aby stavěl církve, ale aby pomáhal lidem bez ohledu na rasu, náboženství nebo národnost.“Biskup je součástí duchovního hnutí, které je opozicí italské populistické vládě a jejího úsilí o potlačení nelegálního přistěhovalectví.

Tato skupina prelátů a kněží považuje Mattea Salviniho, ačkoli je katolík, za personifikaci všeho zla. Jeden kněz dokonce odkazoval na Mattea jako na „antikrista“.

Během Salviniho kampaně, 45letý vůdce Ligy, přísahal na křesťanské evangelium a italskou ústavu, zatímco mával obrovským růžencem před milánskou katedrálou: „ Přísahám, že budu věrný svému lidu, 60 miliónům Italů, přísahám upřímně a s odvahou, že budu uplatňovat italskou ústavu,“ řekl Salvini. „Respektujíc učení obsažené v těchto svatých evangeliích. Budeš přísahat společně se mnou?“

Toto biskupské hnutí zahrnuje podporu, která sahá až k papeži Františkovi. Hnutí začalo vytvářet rozdělení mezi katolíky „nejhrubšího zrna“ a hierarchií. Dřívější průzkum ukázal, že Salvini je nejdůvěryhodnějším politikem napříč italským převážně katolickým národem.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Italský biskup: Byl bych ochoten přeměnit všechny kostely na mešity, pokud by to pomohlo při záchraně migrantů

  • Biskupe, ty pokrytecke hovado, otevri svuj palac tem Slimakum, oni ti tu tvou tykev pak za to uriznou, protoze jim to Islam tak kaze. Nasili proti vsem nemuslimum slechti kazdeho radneho Muslima. To ale ty hovado nevis, ty nevis co je Islam!! Oblbujes lidi Evangeliem, hlasajicim neprotivit se nasili a milovat vsechny lidi. Naprosto iluzorni navod, jak v tomhle svete brzy zahynout a prijit o vsechno.
    Vsak na to cirkev dojede a jeji dobrovolne podrizeni se Islamu ji nezachrani. Na poslednim koncilu rekli, ze Allah a krestansky Buh je jedno a totez. Asi si to jako obvykle odhlasovali jako na Kominterne. Ale byznys je byznys a ten jejich kseft s hlouposti lidi je ten nejvetsi a nejpokrytectejsi. Papez Franta dela totez, co jeho predchudci. Kryje pedofily a buzeranty v radach cirkve.

  • To mohl říci, člověk, který to nemá v hlavě v pořádku a duševně podporuje muslimy. To, že by tím poškodil domorodé obyvatele a vystavil je krutostem středověku je mu asi jedno. Myslím, že je stejného ražení jako tzv. papež František. Myslím, že skuteční křesťané jako Ježiš a u nás později Jan Hus by tohoto člověka označili za zrádce víry.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*