Italské město „převzaly“ nigerijské gangy migrantů

Italské město „převzaly“ nigerijské gangy migrantů

Velmi opuštěné bývalý přímořské letovisko Castel Volturno severně od Neapole převzaly nigerijské gangy, které zde řídí drogové a prostituční sítě.

Město má přibližně 30 000 obyvatel, z čehož se odhaduje 20 000 migrantů, píše francouzský deník L’Obs.

Mnoho nigerijských žen, které se prochází po ulicích, jsou mladistvé a nabízejí sexuální služby za pouhých 5 až 15 eur.

Bující drobná kriminalita a násilí ve městě vedly k tomu, že novináři chtějí o městě psát a vyžadují pro svou vlastní bezpečnost policejní doprovod.

Současná italská vláda, která se chystá na volby, které proběhnou dne 4. března, podepsala balíček ve výši 21 miliónů eur na posílení bezpečnosti ve městech jako je Castel Volturno a nabídla pro migranty integrační programy.Starosta města Castel Volturno Dimitri Russo uvedl, že vládní opatření pravděpodobně nebude stačit k zastavení rostoucího přílivu zločinu. Russo uvedl, že problémem je, že město již neřešilo organizovanou tradiční mafii a mnoho gangů „dravých“ kriminálních migrantů.

Dokonce i afričtí obyvatelé města si začali stěžovat na masovou migraci nelegálních migrantů. Rezident Martin uvedl: „Žijeme na opuštěném místě, nemůžeme přijmout všechny tyto lidi, protože nemáme sílu ani prostředky na to je vzdělávat. Nejsme v Africe, ale v civilizované zemi a tito lidé potřebují vzdělávat.“

Není jasné, kolik nelegálních migrantů žije v Itálii, ačkoli bývalý premiér Silvio Berlusconi uvedl, že jejich počet je až 600 000. Berlusconi slíbil, že deportuje nejméně 600 000 nelegálních migrantů, pokud jeho strana vyhraje nadcházející národní volby, zatímco jeho koaliční partner a vůdce strany Liga Severu Matteo Salvini  učinil podobný slib.

Nigerijští zločinci se také soustředí na volby kvůli brutální vraždě Pamely Mastropietrové, která byla zabita, rozřezána na kusy nigerijským prodejcem drog a její ostatky byly nalezeny v kufrech poblíž silnice.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Italské město „převzaly“ nigerijské gangy migrantů

  • Zajímavé je , že ČT vůbec neinformuje pomocí videi o zvěrstvech, která migranti páchají v Italii, Francii atd. a současně neukazují již velké demonstrace v mnoha německých městech proti vůdkyni Merklové. Proč asi ? My si je platíme a oni nás neinformují a vypadá to, že ani nechtějí informovat, aby u svých chlebodárců nenarazili. Co to je za objektivitu. Demonstrace proti Putinovi vidíme, ale ukazovat demonstrace proti Merklové je asi našimi zaprodanci zakázané.

  • Je nutné tvrdě vymáhat plnění povinností po všech, kteří se na území daného státu zdržují. Je nutné tvrdě trestat ty, kteří pravidla porušují. Pak sem nepůjdou a ti, kteří se nechtějí přizpůsobit odejdou.

  • Slibil deportuje nelegálních migrantů , a kam jako ?? Oni nemají pasy nikdo je nechce není kam je vrátit už to konečne pochopte to jsou jen vládní keci na voliče

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*