Italská krajní levice: Dívka znásilněna a zavražděna migranty měla „štěstí“

Italská krajní levice: Dívka znásilněna a zavražděna migranty měla „štěstí“

Facebooková stránka, která patří krajně levicové italské skupině, uvedla, že 16letá Desirèe Mariottiniová měla „štěstí“ poté, co byla zdrogována, znásilněna a zavražděna, údajně skupinou migrantů, protože byla považována za oběť.Příspěvek, který byl zveřejněn na stránce Potere al Popolo neboli „Moc pro lidi“ uvádí, že zavražděná 16letá dívka měla „štěstí“, že byla zabita migranty s tím, že by nedošlo k takovému pobouření mezi běžnými Italy, pokud by její vrahové nebyli migranti, píše deník Il Giornale.            

„Desirèeino štěstí je tragédie pro tisíce žen zneužívaných a obtěžovaných italskými muži,“ tvrdí autor a dodává, že „Dny minuly a Desirèe je stále více a více nevinná: byla to narkomanka, ale teď jí možná zdrogovali za jejími zády, ona vlastně ani drogy nehledala.“

Vražda dospívající dívky ve čtvrti San Lorenzo v Římě šokovala mnoho lidí v Itálii, včetně populárního ministra vnitra Mattea Salviniho, který prohlásil: „Udělám vše proto, aby ti červi byli obviněni z této hrůzy,“ po zatčení dvou senegalských migrantů a jednoho nigerijského nelegálního migranta, kteří se měli podílet na zločinu.

Prokurátoři uvedli, že věří, že dospívající dívka byla zdrogována, aby byla udržena v bezvědomí během znásilnění, ale také uvedli, že muži, kteří jí drogu podali, jí dali takovou dávku, aby jí drogou zabili.

Tato vražda je poslední šokující případ, kterého se v Itálii účastnili migranti. Začátkem letošního roku, těsně před italskými všeobecnými volbami, byl zatčen nigerijský obchodník s drogami v souvislosti s brutální vraždou 18leté Pamely Mastropietrové, jejíž tělo bylo rozřezáno na kusy a uloženo v kufrech na straně silnice.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Italská krajní levice: Dívka znásilněna a zavražděna migranty měla „štěstí“

  • Evropa si může vybrat – rozpustit tu zvrhlou byrokratickou unii, nebo občanskou válku. Jak dlouho ještě budeme trpět to, že se několik zvrhlých byrokratů přiživuje na obchodu s lidmi. Z veřejných peněz je financována podpora migrace a tím i zničení evropské civilizace.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*