Italové zděšeni, když přistěhovalci chtěli grilovat v uvítacím centru psa

Italové zděšeni, když přistěhovalci chtěli grilovat v uvítacím centru psa

Aktivisté na ochranu zvířat si stěžovali, že se migranti pokoušeli ve vítacím přistěhovaleckém centru v jižní Itálii ugrilovat psa, přičemž trvají na tom, že tam, odkud pocházejí, je to obvyklá praxe.       

Členové Karabiniérů, italských vojenských sil, okamžitě zasáhli poté, co obdrželi informaci od zaměstnankyně centra, že se 29letý muž z Nigérie pokoušel ugrilovat psa v centru Vibo Valentia v italském regionu Kalábrie.

Muži se podařilo psa stáhnout z kůže, nasekat a byl připraven jej ugrilovat pro sebe a své přátelé, když byl zastaven důstojníky. Mladá žena, která zavolala policii, také pracuje v oblasti jako dobrovolnice pro ochranu zvířat.

Migrant vysvětlil důstojníkům, že taková praxe je „normální tam, odkud pocházíme,“ a trval na tom, že psa nezabil, ale našel jej mrtvého na cestě a proto se rozhodl jej ugrilovat. Také se obhajoval neznalosti italských zákonů zakazujících pojídání koček a psů.

Policie převezla migranta do jiného uvítacího centra, které se nachází v bývalém hotelu Miragolfo v nedalekém městě Nicotera.Co se týče zemí původu, migranti z Nigérie tvoří největší skupinu přistěhovalců, kteří vstupují do Itálie.

Tento africký národ se v uplynulých týdnech dostal na titulky místních médií kvůli zprávám o růstu „nelítostné“ nigerijské mafie na italské půdě a kvůli brutální vraždě a rozčtvrcení 18leté dívky Pamely Mastropietrové, údajně rukou tří nigerijských migrantů.

Kriminologista tvrdí, že italská dívka, který byla zmasakrována nigerijským migrantem, mohla být zčásti snědena

Rozčtvrcené tělo Mastropietrové bylo nalezeno počátkem tohoto měsíce ve dvou kufrech poblíž centrálního italského města Macerata, ale dívce chyběl krk, srdce a pohlavní orgány. Tělo bylo také vykostěno a umyto v bělidle.

Významný italský kriminolog uvedl, že modus operandi se v tomto případě shodoval s metodami, které většinou používá nigerijská mafie.

„To, co jsme viděli v případě Pamely, jsou stejné způsoby, jaké systematicky používá nigerijská mafie v Nigérii a jinde,“ řekl Meluzzi. „Je to rutina, rozřezat oběť na kusy a v některých případech sníst části jejího těla.“

Zneklidňující jsou i zprávy o překvapujícím počtu ženských nigerijských migrantek v Itálii, které skončily jako prostitutky, ať už vlastí volbou nebo nátlakem a staly se otroky nigerijské mafie.

V současnosti 80 procent nigerijských dívek a žen, které migrují do Itálie, skončí u prostituce, což je forma sexuálního otroctví. Zhruba polovina prostitutek, které v současné době pracují v Itálii, jsou původem z Nigérie.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Wikipedia)
Loading...

Podobné články

Komentář “Italové zděšeni, když přistěhovalci chtěli grilovat v uvítacím centru psa

  • Jediné řešení migranty vyhnat t svinským krokem a nenechat si poroučet od psychopatů, kteří jsou přeplaceni za své kecy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*