Italové, zavřete své přístavy pašeráckým lodím!

Italové, zavřete své přístavy pašeráckým lodím!

Představte si, že by vás jako tonoucího vylovili sto metrů od chorvatské pláže, ale místo do Chorvatska by vás odvezli do Hamburku nebo do Lisabonu a říkali tomu „záchrana tonoucích“.

A právě tohle dělají politické neziskovky, jež na svých lodích naberou pár kilometrů od afrických břehů migranty, ale místo, aby je dopravily těch pár kilometrů zpět, což by byla záchrana tonoucích v čistém slova smyslu, vozí je do mnohem vzdálenější Itálie. Zastánci „vítací politiky“ se na mě mohou čertit, jak chtějí, ale já nazývám věci pravými jmény. A tady nejde o záchranu před utonutím, ale o jasné a nepokryté pašování lidí, kryté Frontexem a obecně orgány Evropské unie.

Jenže Italové místo toho nejrozumnějšího řešení, tj. okamžitého uzavření přístavů pašeráckým lodím, alibisticky žádají ostatní evropské země, aby své přístavy otevřely po italském způsobu, a této masovou imigrací sužované zemi tak odlehčili.

Otevřete své přístavy migrantům, vyzývá Itálie evropské země

Plně chápu zoufalé postavení Itálie, kam denně tak zvané „neziskovky“ propašují několik tisíc imigrantů, chápu i jejich obavy, že kdyby Itálie své přístavy uzavřela, tak by ji pokrytečtí politici z ostatních zemí, které své přístavy pro podobné účely samozřejmě nechaly uzavřené, začali řadit do stejné „škatulky“ jako nás, Maďary či Poláky. Ale v konečném důsledku není jiného východiska, než vyhlásit „stopku“, uzavřít evropské přístavy pro pašeráky imigrantů a donutit země jako Libye, buď nějakým tím úplatkem, ale když to nepůjde, tak třeba i silou…, aby „své“ imigranty, kteří vypluly od jejich břehů, přijímaly zpět.

Migranti, nekonečná invaze pokračuje : 5000 včera, 8500 dnes

Italští občané, držte se, a jestli máte aspoň trochu rozumu, tak si zvolte takové politiky, kteří jsou důsledně pro zastavení tohoto šíleného pašeráctví, a nikoli ty, kteří tuhle sebevražednou „vítací politiku“ podporují.

(Ilustrační obrázek Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Italové, zavřete své přístavy pašeráckým lodím!

  • EU nechava zamerne Italii a Recko bez jakekoliv pomoci, ani nechce priliv migrantu z Lybie omezit, zastavit!!! To je si treba uvedomit. V Nemecku neustale plati ‚Zadne omezeni poctu migrantu‘!
    V soucasne dobe se hromadi ohromne mnozstvi ekonomickych migrantu v Italii hlavne z Afriky. Aby se jich Italie zbavila, dava jim bez dlouheho prosetreni asyl, aby mohli cestovat a odejit z Italie. Je to nekontrolovana migrace, kterou Italie praktikuje uz dlouho, protoze ji nic jineho nezbyva. Zbyva ale ohromne mnozstvi migrantu, ktere neustale narusta a casem se provali na sever. Ostatni staty jako Rakousko nebezpeci vidi a obsahuji armadou Brenner, hlavni tepnu dopravy na sever z Italie. Cesko nedela nic, vlada chrape, nedela zadna opatreni proti zastaveni migracni vlny na hranicich. Je to vse dohodnute za zady nasich obcanu s EU!!!
    Pocita se s tim, ze nas vlna zaplavi a nebudeme moci se ubranit prilivu. Nezvladneme to jako Italie a Recko.
    Zabili Gaddafiho agresi USA a NATO. Predtim Gaddafi prohlasil, ze az ho zabiji a znici Lybii, zaplavi Africane Evropu. Mel pravdu. Od te doby je tam chaos a paseraci vydelavaji na uprchlicich, NGOs pomahaji lodemi a penezi. Je to organoizovane EU a USA , ktere ma s Evropou vlastni plany, slouzici zavedeni NWO. Migrace ma znicit evropske hodnoty a zavest multikulti s neustalym terorem. Jedina obrana je repatriace migrantu a okamzite zastaveni organizovane masove migrace do Evropy. Vystoupeni z EU a zajistit obranu hranice.

  • Jediné řešení zavřít všechny přístavy v Evropě pro tyto migranty. Dokud je budeme přijímat tak budou jezdit. To přece dá rozum. Ať je sorosovské neziskovky doprovází do jejich domoviny a tam o ně pečují.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*