Itálie v šoku: Třetí africký migrant zatčen za hromadné znásilnění a vraždu mladé dívky

Itálie v šoku: Třetí africký migrant zatčen za hromadné znásilnění a vraždu mladé dívky

Italská policie zatkla třetího podezřelého v případu, který šokoval zemi.         

Italská policie zatkla třetího podezřelého ve věci, která šokovala zemi. Jak jsme informovali již dříve, tělo 16leté Desiree Mariottiniové bylo nalezeno v opuštěné budově v Římě.Policie již dříve zatkla dva senegalské státní příslušníky: Mamadoua Gara (26) a Briana Minteha (43). Teď byl zatčen i třetí podezřelý. Třetí 40letý podezřelý pochází z Nigérie, ale další podrobnosti o něm nebyly dosud zveřejněny.

Muži čelí obvinění ze sexuálního skupinového násilí, prodeje drog a vraždy. Policie se také pokusí vystopovat alespoň jednoho dalšího podezřelého, který byl pravděpodobně přítomen během znásilnění mladé dívky.

„Já chci pro Desiree spravedlnost. Nechci, aby se tato tragédie stala jiným děvčatům,“ řekla matka oběti Barbara Mariottiniová.

Starostka Říma, Virginie Raggi vyhlásila pro město v den pohřbu smutek.

Dva italští minstři uvedli, že v důsledku tohoto případu by měly být posíleny pravomoci starostky. „Je na čase dát větší pravomoci starostce Říma,“ řekli místopředseda vlády a ministr práce a průmyslu.

Ministr vnitra Matteo Salvini, který souhlasí se svým kolegou, dříve uvedl, že se do této oblasti vrátí s buldozerem:

„Vrátím se, abych se setkal s obyvateli. Jako ministr se zavážu to vyčistit a vrátím se s buldozerem. V Římě jsou budovy v tomto stavu, se zločinci, kteří brání ilegální okupanty a obchod s drogami.“

„Pořádal jsem státního zástupce, aby použil železnou pěst…“Doufám, že tato zvířata budou brzy polapena,“ dodal.

Není to první vražda v Itálii, kterou provedli migranti. Na začátku roku byla ve městě Macerate zavražděna 18letá Pamela Mastropietrová.

Její tělo bylo nalezeno rozřezáno na kusy ve dvou kufrech. Za její vraždu byl uvězněn mladý nigerijský přistěhovalec Innocent Oseghale.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*