Itálie: Severoafrický migrant napadal 60letého muže v supermarketu, když byl požádán o dodržení odstupu

Itálie: Severoafrický migrant napadal 60letého muže v supermarketu, když byl požádán o dodržení odstupu

60letý muž byl napaden severoafrickým migrantem v supermarketu poté, co muž migranta požádal, aby si u pokladny udržel vzdálenost alespoň jednoho metru.

Muž se připravoval na zaplacení u pokladny v obchodě Corso Trieste, když požádal pár za sebou – severoafrický muž s manželkou -, aby mezi sebou udrželi alespoň jeden metr odstup. V tuto chvíli se migrant rozčílil, začal křičet a fyzicky muže napadl, píše deník La Stampa.„Začal křičet a vyhrožovat, že mě zmlátí. Přišel ke mně. Sáhl na mě a dýchl na mě,“ řekl šedesátiletý muž z Novary.

Poté, co se zaměstnanci obchodu pokusili zasáhnout, oběť uvedla, že migrant se ještě více rozzuřil a začal na ně křičet a označoval je za „bastardy a rasisty“.

Bohužel to neskončilo uvnitř supermarketu.

Poté, co muž zaplatil u pokladny a odešel z obchodu, severoafrický migrant jej pronásledoval, napadl a klekl na něj.

„Nejprve jsem nereagoval, protože nikdy nevíš, jestli je útočník ozbrojený nebo ne; za druhé, protože jsem se chtěl vyhnout fyzickému kontaktu s možnými riziky nákazy koronavirem,“ uvedl muž.

Zatímco ohnisko koronaviru začalo v posledním měsíci opravdu nabírat na síle, migranti se stávají stále agresivnější, bojovnější a antisociální.

Video: Migranti v Paříži odmítají dodržovat karanténu

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*