Itálie: Nepokoje v centru Milána. Vojáky obklopilo 100 migrantů: dva zranění.

Itálie: Nepokoje v centru Milána. Vojáky obklopilo 100 migrantů: dva zranění.

27 letý Senegalec se snažil vyrvat zbraň z rukou armádní hlídky. Sto afrických migrantů obklopilo vojáky a policisty. Afričtí migranti vrhali předměty proti vojákům, jedna láhev piva zasáhla auto policie. Raněn policista a voják.

LA TRADUZIONE DA ITALIANO IN CECO

http://milano.corriere.it/notizie/cronaca/17_aprile_22/rissa-centrale-feriti-due-militari-soldati-accerchiati-100-migranti-33db20ae-271c-11e7-b1fd-6ac3feee71e3.shtml

Nepokoje v centru Milána. Vojáky obklopilo 100 migrantů: dva vojáci zranění.
Agrese imigrantů proti policistům a vojákům. (Milano Today)
Agrese imigrantů proti policistům a vojákům. (Milano Today)
Tento případ oživil již tak rozžhavený spor o politice přijímání v Miláně a (ne)bezpečnosti a degradaci v oblasti kolem hlavního nádraží.
 Zde je vidět kruh asi sta lidí, převážně afrických imigrantů, kteří tráví své dny na náměstí Duca d'Aosta a v jeho středu je několik vojáků a policistů. (Milano Today)
Zde je vidět kruh asi sta lidí, převážně afrických imigrantů, kteří tráví své dny na náměstí Duca d’Aosta a v jeho středu je několik vojáků a policistů. (Milano Today)
Z věžáku Pirelli (sídlo Krajské rady regionu Lombardia), který se nachází naproti nádraží, radní Ligy severu Luca Lepore pořídil autentický záznam této znepokojivé situace.
 Luca Lepore - Radní Milano 2 , Liga severu (Luca Lepore fb)
Luca Lepore – Radní Milano 2 , Liga severu (Luca Lepore fb)
21. dubna zveřejnil video na Facebooku a komentoval tuto situaci těmito slovy: „Opět další scéna jak z Divokého západu, vedle vojenské posádky, scény obyčejného šílenství, které nám ukazují každodenní degradaci, ve které je naše město ponechané napospas. Imigrace je mimo klontrolu.“

https://www.facebook.com/luca.lepore.31/videos/2330183857007672/Chaos začal poté, co se jeden 27 letý imigrant ze Senegalu, s povolením k pobytu z humanitárních důvodů, snažil vyrvat zbraň z rukou vojáka. Imigrant nadával armádní hlídce , voják ho požádal o doklady a v tom momentě senegalec chytl jeho zbraň. To se stalo, když on a jeho kolega na hlídce v přední části hlavního nádraží na náměstí Duca d’Aosta, kde byli obklopeni a napadeni stovkou imigrantů. Druhý , 22 letý voják, byl zraněn na ruce poté, co byl zasažen lahví v průběhu rvačky.

Voják k této epizodě uvedl : „Šel přímo ke mě, zařval jsem na něho aby se oddálil a předložil dokumenty. Pak se natáhl ruce ke mně a chytl pušku: jedna ruce na pažbě a druhá na hlavni. Okamžitě jsem ho odstrčil, vzdálil jsem se a zavolal jsem posilu. Jako první dorazli dva policisté z Mobilní jednotky, pak další dva vojáci s obrněným vozidlem, kteří hlídkovali v oblasti kolem nádraží. A nakonec, dva motocykly policie – carabinieri.“

Milano: La stazione Centrale. (la Presse)
Milano: La stazione Centrale. (la Presse)

Muži zákona se přiblížili k útočnému senegalci a snažili se jej zablokovat … Tento imigrant, který má záznam týkající se drog, ale i psychických problémů, se zuřivě vrhl proti policii, které se ho stěží podařilo zatknout a zavřít v autě. V té chvíli další afričané obklíčí bezpečnostní jednotky a snažili se vytáhnout svého přítele z hlídkového vozu. Ze skupiny vylétli dvě láhve piva proti vojákům, jedna zasáhla auto policie. Napětí a neklid se stupňuje a rádiem přichází nová žádost o pomoc, která je rozšířena na všechny hlídky v okolí. Mezitím, zatímco se ještě shromažďovali zásahové jednotky, vystrašení turisté prchali do vedlejších stran stanice, dvacet , nejvíce vyburcovaných imigrantů ventilovalo svůj hněv převrhováním odpadkových košů a řvaním nadávek proti policii a carabinieri. Mimo 22 vojáka byl zraněn ještě jeden policista.

Náměstí Duca d’Aosta se naplnilo hlídkami a mobilními jednotkami z poloviny města. „Rebelové“ ze skupiny imigrantů byli odsunuti a shromáždění rozpuštěno. Situace se uklidnila asi po dvaceti minutách.

27 letý imigrant ze Senegalu byl zatčen za odpor, násilí a zranění veřejného činitele – nemá žádnou spojitost s terorismem a trpí duševními poruchami. Policejní velitelství zažádalo o zrušení povolení k pobytu z humanitárních důvodů.

Toto není první případ nepokojů před vlakovým nádražím Centrale. Další incidenty se odehráli již minulý rok a proto bylo v Miláně nasazeno 100 vojáků v rámci akce: Bezpečné ulice.

VIDEO : 10/2016 – Z věžáku Pirelli opět radní Ligy severu – Luca Lepore. Imigranti mezi sebou řeší potyčky na úkor veřejné bezpečnosti, včetně prchajícího afričana na kole v protisměru …

VIDEO: 07/2016 – MATTEO SALVINI LEADER LIGY SEVERU dokumentuje oblast Hlavního nádraží CENTRALE v Miláně, kde táboří nelegální imigranti – žadatelí o azyl.

VÍTEJTE V MILÁNISTÁNU.
Video:
http://www.milanotoday.it/video/stazione–centrale-rissa-.html
Zdroj:
http://milano.corriere.it/notizie/cronaca/17_aprile_22/rissa-centrale-feriti-due-militari-soldati-accerchiati-100-migranti-33db20ae-271c-11e7-b1fd-6ac3feee71e3.shtml

Foto a video Centrale Milano 11/2016:

http://milano.repubblica.it/cronaca/2016/11/28/foto/milano_militari_sicurezza-153011046/1/#1

http://www.milanotoday.it/video/samuel-piscina-aggredito-profughi-stazione.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Itálie: Nepokoje v centru Milána. Vojáky obklopilo 100 migrantů: dva zranění.

  • · Edit

    když si je tam píčusové tahaj pěkně za bakšiš, až si to tam taky pěkně vyžerou!

  • Myslím, že František , který byl dosazen za papeže může jásat jak se daří plnit ú)koly strůjců NWO. Možná, že už je vyznavačem islámské víry, jeho činy a proslovy by tomu mohly nasvědčovat. Saudská Arábie tyto své bratry nepřijmá, ale je ochotna financovat velké ,množství staveb mešit v Evropě. Jediné řešení těchto nebezpečných hord je okamžitá deportace.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*