Itálie: Nelegální imigranti zdevastovali trajekt! Obtěžování cestujících a krádeže!

Itálie: Nelegální imigranti zdevastovali trajekt! Obtěžování cestujících a krádeže!

63 rozzuřených imigrantů rozpoutalo peklo na trajektu Tirrenia z Cagliari (Sardínie) do Neapole! Cestující prožili noční můru, v obležení celou noc. Obtěžování a krádeže. Vydrancované kabiny a další zdevastované prostory na lodi

Policie u trajektu. (ilGiornale)
Policie u trajektu. (ilGiornale)
Útok na trajektu

To je to, co se stalo na trajektu Tirrenia, který odplul včera odpoledne z Cagliari do Neapole. Imigranti nastoupili s úředním nařízením repatriace. Kvestor je mimo jiné vyzval k odjezdu ze Sardinie. Imigranti předstírali, že se budou řídit dle pokynů orgánů, ale jakmile se ocitli na palubě zničili vše co jim přišlo pod ruce. Sály a kabiny vydrancovali, obtěžovali cestující. Zaútočili na kabiny a snažili se do nich proniknout. Některé z kabin zůstaly odemčené, co se dalo ukrást to ukradli a zbytek zničili. Skutečné barbarství.

Policejní kontroly

Neapolská Námořní policie čekala na trajekt aby podnikla kroky ke zjištění a ověření situace nahlášené posádkou lodi. Kapitán trajektu upozornil policii na obtěžující chování těchto imigrantů na palubě a na odcizení mobilního telefonu jednomu z cestujících. Cestující nahlásili další krádeže. Na závěr vyšetřování, policie byla schopna ověřit, že z těch zadržených imigrantů je 32 regulerních, zatímco 29 nelegálních imigrantů z Alžíru má rozhodnutí o vyhoštění, dle kterého mají nařízeno opustit italské území do sedmi dnů. Další 2 imigranti byli odvezeni na policejní stanici kvůli identifikaci a ověření jejich trestního rejstříku.

Nelegální imigranti z Alžíru. (tg com 24)
Nelegální imigranti z Alžíru. (tg com 24)
Vyhoštěni pouze na papíře

Vyhoštění imigranti nebyli doprovázeni policií, protože podle italského práva policejní ředitelství může vydat úřední listiny nařizující „auto-deportaci“ nelegálních přistěhovalců. V tomto případě imigranti musí „uskutečnit vlastní repatriaci“ na své náklady, a nikoli na náklady státu. Je jasné, že takovéto nařízení normálně zůstává mrtvou literou.

Vyjádření společnosti Tirrenia

Společnost Tirrenia uvedla, že plavba lodě byla uskutečněna dle postupu stanoveného zákonem, implementovaného bezpečnostními orgány z Cagliari.

Společnost, jako vždy v těchto, stále častějších případech, přidělila tzv. zahraničním cestujícím určitou oblast plavidla, kvůli zajištění bezpečnosti cestujících, protože skupina byla bez policejního doprovodu.

Na rozdíl od minulých převozů, tato skupina způsobila na palubě problémy, které pak měli dopad na cestující.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/immigrati-devastano-traghetto-furti-e-molestie-ai-passeggeri-1367137.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Itálie: Nelegální imigranti zdevastovali trajekt! Obtěžování cestujících a krádeže!

  • Cenzurovany tisk o tom v CR ani slovo. Ani zumpa zvana CT to uz nemuze svest na Rusy a Putina. Platime si media, ktere nam lzou a zamlcuji to, co se deje a co je pro nas velice dulezite. Prouza , Fülle a Roucek jsou neprateli CR, protoze u nas chteji multikulti a zavest podobne pomery jake jsou uz ve Svedsku a Francii a brzy i v Nemecku. Pracuji pro zavedeni NWO jako cela EU a Merkel.

  • Civilizovaní lidé si ani nedovedou představit, čeho jsou schopni ti, kteří žijí prakticky ve středověku. Proto si myslí, že je možné je sem pozvat a tvářit se, že jsou naši přátelé. Nejsou. Jsou to dobyvatelé a zatím sem jdou beze zbraní, protože je zveme. Až míra trpělivosti přeteče, vyzbrojí se a budou útočit. Nedělejme si iluze, že se dá těmto lidem vnutit náš styl života. Nedá. My neumíme už ani zabít králíka na nedělní oběd, oni mají zkušenosti se zabíjením lidí již od dětství a nijak je to neděsí. Naopak je těší, když mohou zabíjet „bezvěrce“.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*