Itálie: Grillovo hnutí Islamizuje Turín. Starostka chce přizpůsobit město šaríe.

Itálie: Grillovo hnutí Islamizuje Turín. Starostka chce přizpůsobit město šaríe.

Turin Islamic Economic Forum – TIEF. Ze dvou samostatných sálů zřízených pro polední modlitbu se to rojí muži v saku a dámy se závojem. Projekt starostky: Halal jídelny a léky, speciální nemocniční oddělení, rozdělení dle pohlaví

K obrázku: Starostka Appendino podepsala 12.10.2016 dohodu – Dubai Green Economy Partnership, ag. Emirate.

 Appendino spolu s Fahad Al Gergawi, vedoucím odboru ekonomického rozvoje v Dubaji. (ANSA)
Appendino spolu s Fahad Al Gergawi, vedoucím odboru ekonomického rozvoje v Dubaji. (ANSA)
ITÁLIE : TURÍN 2017

 

Vůně kávy je jediná vůně, která se line halal bufetem, bez vepřového masa, jak chce muslimský diktát. Alkohol je zakázán. V řadě lahví, vedle džbánů s ovocnou šťávou, jsou jedině nealkoholická vína. Italská společnost, která je produkuje, zde sponzoruje jejich náboženskou certifikaci Alláhova formátu. Hotely v této oblasti byly důkladně vyškoleni co se týče islámské konference: Korán na pokojích, koberce a muslimské „friendly“ menu. Nejsme pod praporem Půlměsíce, ale pod posvátným Grillovským blogem, v obci pod vládou M5S – Hnutí 5 hvězd. Konferenční centrum Turína, třetí fórum islámského finančnictví se starostkou z Grillova hnutí , Chiarou Appendino. První a druhé fórum se konalo v letech 2014 a 2015 za starosty Piero Franco Rodolfo Fassino z vládnoucí levicové Demokratické strany (PD).
TIEF kongres Turín (TIEF)
TIEF kongres Turín (TIEF)

3. Turin Islamic Economic Forum – TIEF se konal v tomto roce ve dnech 6 a 7 března.

Dva dny full immersion do finančního a kulturního islámského slovníku za účelem přizpůsobit vlastní město ŠARÍE, ve jménu „integrace“ a „ekonomických příležitostí“.

„Je to jediná konference svého druhu pořádaná obcí,“ uvedla starostka … „Díváme se s velkým zájmem na tento svět nejen pro nepochybné obchodní dovednosti, ale pro tendencíi k sociálnímu začleňování.“ Toto to je cesta k šíření “ jména Turína v Orientě „, shrnuje radní Alberto Sacco (rovněž M5S).

Pozornost se obrátila na elitní cestovní ruch a investiční fondy. Ale to není všechno. Po pravdě řečeno, Turínský „vzor“, jak je definován místní islámskou komunitou, se již mění k potřebám 50 tisíc imigrantů většinou z Maroka a ostatních severozápadních Arabských zemí, žijících v Turíně. Více než 5.400 halal jídel podávané každý den ve školních jídelnách, muslimské kurzy vaření ve třídách odborných škol, kde studují budoucí italští kuchaři. A pak, dohody o spolupráci v oblasti zdraví, ke stanovení oddělení, které splňují přísné požadavky na promiskuitu a na oddělování pohlaví, vysvětluje profesor Pietro Biancone, profesor islámských financí na univerzitě v Turíně. Jedná se také s lékárnami, aby se dali na pulty léky , které obsahují složky kompatibilní s vyznáním. Zbývá poslední prvek. Finance. A trh s bydlením.

Islamisté „nekupují domy,“ protože hypotéky jsou zakázány etickými principy islámského finančnictví, což vylučuje jakýkoli finanční nástroj, který zahrnuje úroky. To je důvod, proč v očekávání, že se splní sen o první italské islámské bance právě v Turíně, tak obec, jak potvrdil Biancone a Alderman Sacco, diskutuje se soudy o protokolu, aby kupující mohl zaplatit ve splátkách nemovitostí prodávané ve dražbě. „Pokud se jim nabídne možnost přístupu k úvěru bez porušení požadavků koránu a umožnil se nákup nemovitostí nebo zahájit podnikání, bude to krok směrem k sociálnímu začleňování“, uvádí starostka Appendino.

http://www.ilgiornale.it/news/politica/case-rate-e-sessi-separati-i-grillini-islamizzano-torino-1372552.html

To, že si Hnutí 5 hvězd absolutně nezaslouží být jmenováno hnutím hájící zájmy občanů, jsem již psala několikrát. Jejich vstřícný postoj k invazivní imigraci a islamizaci je více než jasný. V tomto postoji si Grillovci notují i s vládnoucí Demokratickou stranou a společně se postarali o to, aby tato invaze byla umožněna, viz. Mare Nostrum atd.

Islámské ženy s burkou. (ilPopulista)
Islámské ženy s burkou. (ilPopulista)

Další důkaz o jejich vstřícném postoji k islamizaci je nedávné rozhodnutí o zakázu nošení burky na veřejných úřadech regionu Liguria, kdy Hnutí 5 hvězd a levice ruku v ruce protestovali proti tomuto rozhodnutí. Zákaz burky znamená „snížení práv žen.“ Řekla to Alice Salvatore, mluvčí Hnutí 5 hvězd (M5S) Liguria.

http://www.ilpopulista.it/news/8-Marzo-2017/11575/quel-velo-islamico-simbolo-della-sottomissione-femminile.html

V neposlední řadě ještě poukáži na fakt, že pod vedením takto naladěné administrace se to islámskými aktivitami jen hemží.

Další na řadě je ještě tento měsíc a to 26. března:

Účast a duchovnost Muslimů – Islám a obnova

(PSM – Partecipazione e Spiritualità Musulmana)

http://www.psm-italia.it/convegno-psm-2017-islam-e-rinnovamento-al-lingotto-di-torino/

ongres Islám a obnova (PSM)
ongres Islám a obnova (PSM)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*