Itálie: Dva průvodčí napadeni šesti migranty, protože žádali předložit lístky

Itálie: Dva průvodčí napadeni šesti migranty, protože žádali předložit lístky

V neděli byli na vlakovém nádraží Milana Rogoreda napadeni šesti migranty dva průvodčí. Důvod útoku? Vlakoví průvodčí dělali svou práci a požádali migranty, aby předložili své doklady a lístky, které bezpochyby neměli.

Podle italského deníku Il Giornale, šest severoafrických útočníků začali být agresivní a zaútočili na průvodčí, když je požádali, aby ukázali své doklady a lístky, což je obvyklý problém, ke kterému dochází každodenně v italských vlacích. Obvykle si migranty stěžují a opustí vlak na první nejbližší stanici, když se ukáže, že nemají lístky, ale občas dochází i k násilí.

Člen regionální rady Fabio Altitonante si stěžoval: „Situace se každým dnem stává kritičtější – využívání veřejných dopravních prostředků se stává nebezpečným, a pokud se zaměstnanec odváží odporovat osobám, které páchají zločiny, riskuje, že skončí v nemocnici. Lidé, kteří pracují v sektoru veřejné dopravy a ti, kteří je využívají, jsou rozčílení a terorizováni. Milán je na pokraji svých sil. Viním z toho progresivismus PD (progresivní pro-imigrační strana PD), která nechala naše město bezprávní.“

Dva vlakoví průvodčí byli napadeni kameny a plivanci a jsou posledními oběťmi násilí v italských dopravních prostředcích. Vlaky byly již v minulosti zastaveny kvůli bezpečnostním obavám a jsou často zpožděny.
Loading...

Podobné články

Komentář “Itálie: Dva průvodčí napadeni šesti migranty, protože žádali předložit lístky

  • Čím více budou v Itálii migranty omlouvat a klanět se jim a protěžovat je na úkor vlastního obyvatelstva tím více budou tito migranti drzejší a budou páchat násilné činy. Mohou také poděkovat paní Mogeriny, která káže lásku k migrantům. a jejím vzorem je slabomyslná Merkel.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*