Islámští džihádisté ničí Evropu s přispěním evropských peněz!

Islámští džihádisté ničí Evropu s přispěním evropských peněz!

Neuvěřitelné se stává skutečností, islámští džihádisté včetně duchovních imámů dostávají v některých státech Evropy štědré sociální dávky, které pak používají proti Evropanům a celé západní civilizaci jako takové.

S touto neuvěřitelnou a docela obsáhlou informací přišel server ParlamentíListy.cz s odvoláním na Gatestone Institute – veškerý popis zde. Z těch řádků, které popisují chování džihádistických imámů a nepochopitelnou solidaritu evropských států s lidmi, kteří nás mají pouze za otroky, a hlásající svým islámským ovečkám, že nás musí pouze ničit, až mrazí.

Je neskutečné a nepochopitelné, že mohou takovýto lidé, kteří ctí násilný středověký odkaz (džihád) proroka Mohameda, jež hlásá rozšiřování nenávistné, netolerantní, velice násilné a ženami opovrhující islámské ideologie, dostávat peníze od společnosti, kterou si mají podrobit k obrazu svému. Občané Evropy si evidentně touto naivní hloupostí skrze svých volených sluníčkářských politiků kopou svůj vlastní hrob a pokud to takto s politickou korektností půjde dál, budeme se moci s naší kulturou vyznávající svobodu a demokracii opravdu brzy rozloučit.

Česká republika nesmí v žádném případě udělat stejnou chybu, jakou udělaly státy západní Evropy, které ve velkém braly v minulosti lidi islámského vyznání do svých zemí jako levnou pracovní sílu. Jejich potomci se v současné době na popud nenávistných imámů radikalizují a začínají plnit Mohamedův odkaz. Velice jim v tom ještě nahrává současná imigrační krize, jejíž nezvládání v podání Evropské unie budeme v budoucnu určitě všichni litovat.

Pro naši zemi je jediným řešením zákaz umisťování nelegálních islámských imigrantů do České republiky a zákaz propagace islámské ideologie včetně jejich viditelných projevů, jako je například zahalování žen.
Loading...

Podobné články

Komentář “Islámští džihádisté ničí Evropu s přispěním evropských peněz!

  • Nedovolme a braňme všemi silami tomu, že po volbách by nám přidělovali migranty, kteří by měli dostávat 21 000,. za nic jen za to. že by tu dělali humbuk a přinesli sem spousta nemocí a zvýšila by se kriminalita. Samozřejmě, že by bydleli zadarmo. A co naši důchodci, kteří celý život dělali. A co bezdomovci, kteří spí pod mostem ? A co lidé s malými dětmi, kteří jsou ubytováni v ubytovnách ? Na tyto lidi naše vláda kašle, ale bude se klanět a plnit příkazy Merklové. Z jakého titulu tato vůdkyně nechá pustošit Evropu ? Je to neústupná zaprodaná žena, která plní úkol jako loutka. Pořád mele tu svou a není v ní kapku citu. Myslím, že ten kdo záměrně ohrožuje svými činy Evropu se dopouští trestného činu. Islámské etnikum se neslučuje s naším etnikem, oni jsou nepokorní, drzí, panovační, nepřizpůsobivý a mnoho z nich je radikalizovaných Toto etnikum ve jménu svého náboženství a ve jménu Aláha prý může i lhát, protože by nás nejraději svým množením převálcovali. Mysleme dokud je ještě čas.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*