Islámský stát připravuje chemický útok na Evropu

Islámský stát připravuje chemický útok na Evropu

Ruské ministerstvo vnitra zjistilo, že bojovníci islámského státu plánují provést rozsáhlý chemický útok na Středním východě a v evropských městech. Jedním z cílů Islámského státu je městský vodovod.

Podle zdrojů, teroristé mají v úmyslu otrávit vodovody činžovních domů, aby postihli více lidí. Teroristé již mají údajně vypracovanou příručku o jedovatých látkách, za pomocí kterých mají vykonávat nové typy útoků.

V příručce je popsáno, jak doma vyrobit jed a které látky by měly být smíchané. Zvláštní pozornost je věnována tomu, jak otrávit vodu z kohoutku a jaké látky ovlivňují lidské zdraví.

 

Syrští rebelové otrávili syrské občany: ještě jeden důkaz     

 

(PRAVDA/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Pravda.ru)
Loading...

Podobné články

Komentář “Islámský stát připravuje chemický útok na Evropu

  • IS by bez pomoci USA dávno nebyl. Možná bude nějaký velký útok na Evropu, aby ospravedlnil shození atomové bomby na Sýrii. USA si hrají s ohněm. Dodávky zbraní islamistům jsou velmi cenný kšeft na to, aby USA dovolily ukončit válku v Sýrii. Bez válek se zbraně nekupují. To je důvod, proč se snaží zatáhnout válku do Evropy, chtějí, abychom od USA kupovali více zbraní. O nic jiného nejde, na lidech jim nezáleží.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*