Islámský stát plánuje otrávit kyanidem potraviny v supermarketech

Islámský stát plánuje otrávit kyanidem potraviny v supermarketech

Islámský stát poslal výzvu svým příznivcům na Západě, aby otrávili kyanidem jídlo v supermarketech.

Jedná se o skupinu SITE Intel, která o tom informuje ve zprávě, která se mimo jiné odkazuje na italskou tiskovou agenturu ANSA:

Během posledních několika hodin, kanály Islámského státu zveřejnily výzvy k útokům na Evropu, Rusko a Spojené státy při příležitosti islámského „Svátku obětí“.

Ve třetí části série se v angličtině propaguje džihád osamělých vlků v západních zemích, a potenciálním útočníkům se doporučuje otrávit jídlo na prodej v supermarketech za pomocí kyanidu.

Teroristická organizace se na to připravila a použila vězně pro pokusy s různými chemikáliemi a toxiny, což mělo za následek velmi bolestivé úmrtí, napsaly v květnu deníky Times a Newsweek:

Skupina Islámský stát použila vězně jako „lidská morčata“, na kterých prováděla pokusy s chemickými zbraněmi, aby naplánovala útoky proti Západu, odhalily objevené dokumenty v Mosulu. Dokumenty, které podrobně popisují testy, které vedly k trýznivé smrti vězňů, byly v lednu objeveny na univerzitě v Mosulu, když byla znovu osvobozena iráckými speciálními silami. Dokumenty ověřené Spojenými státy a britskými silami podrobně popsal deník Times ve zprávě zveřejněné v sobotu.

Vězni měli jejich potravu a vodu kontaminovanou chemikáliemi nacházejícími se ve snadno dostupných pesticidech. USA a Británie se nyní obávají, že stejné metody by mohly být použity ve větším měřítku ke kontaminaci zásob potravin na Západě.

 

(Speisa/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

Komentář “Islámský stát plánuje otrávit kyanidem potraviny v supermarketech

  • Myslím, že je na čase se nechat inspirovat Barmou.

    Krásný citát budhistického mnicha Ašina Viratha – Můžete mít srdce naplněné láskou k celému světu, ale vedle vzteklého psa neze spát.

    Co vy na to?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*