Islámský stát bude definitivně poražen

Islámský stát bude definitivně poražen

Nemusíme se bát. Islámský stát bude definitivně poražen a chtěl bych těm, co Islámský stát podporují, či v něm dokonce jsou, vzkázat pár slov. Můžete zabít tisíce lidí, ale nevyhrajete! Vaše válka je marná a snaha ovládnout Evropu neefektivní.

Vše, co způsobíte, se vám vrátí jako bumerang a zůstanete bez pomoci.

Vaše boje jsou marné a zbytečně ztrácíte čas zabíjením civilistů.

Váš čas se chýlí ke konci – budete poražení a zesměšněni.

Váš Islámský stát se brzy rozpadne a tomu již nelze zabránit. Tak jak jste vznikli, tak také zaniknete.

Přátelé, to není utopie. Islámský stát, který zabíjí, bude definitivně poražen. Nejde o to vyhrát, ale udělat pořádek a zneškodnit zlo co vzešlo. Vaše činy budou odsouzeny, vaši bojovníci vyhlazeni. Váš stát se blíží k totální zkáze, které nezabráníte. Může přijít dnes, zítra, za měsíc za rok. Tak či onak, Islámský státe, tvůj konec se pomalu, ale jistě blíží! Připrav se na svůj konec!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Islámský stát bude definitivně poražen

  • IS nikdo naporazí, pokud bude podporován jinými státy jako Turecko,SA, USA, možná i IZRAEL, který ho potřebují ke svému ovládnoutí nějaké části světa, třeba i Evropy!!!!

  • To je ale blábol. IS není klasický stát s hranicemi a mezinárodními smlouvami či diplomacií. IS je v hlavách lidí. Je jedno, jak se jmenuje. Taliban, Al Kaida, Erdogan, ISIL …. Je to o fanatismu, který se bude vždy aktivovat, jakmile budou potřebovat dosáhnout svých cílů silou. Je to o přesvědčení, že každý jiný názor je názor nevěřícího a nevěřící se mohou a dokonce musí zabíjet.
    Proto je nutné, aby byli Muslimové odděleni od Evropy a nelezli sem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*