Islámský extremista a zároveň spolupracovník českých bezpečnostních složek?

Islámský extremista a zároveň spolupracovník českých bezpečnostních složek?

V Praze soudí první případ islámského extremismu v České republice a obávám se, že jej nemohou soudit nezávislé, protože souzený islámský extremista je nejspíše spolupracovník českých bezpečnostních složek …

Zároveň se obávam, že víc než útoků islámských extremistů na kritiky islámu se musíme obávat zastrašování kritiků islámu ze strany českých bezpečnostních složek – Bezpečnostní informační služby.

Po internetu koluje kopie emailové korespondence mezi místopředsedou Ústředí muslimských obcí v ČR Vladimírem Sáňkou a neznámou osobou vystupující pod zkratkou M.Š. A hovořící z pozice pracovníka českého bezpečnostního aparátu (snad BIS?). Pravost korespondence přímo potvrdil sám Vladimír Sáňka tím, že si mediím stěžoval na hecerský útok na svůj emailový účet a únik obsahu emailu.

Co je na korespondenci znepokojivé?

V emailu datovaném 1.11.2013 referuje Vladimír Sáňka panu M.Š. O návštěvě Haitham al-Haddad v Praze (zmíněn jako H.) a posílá i obsah jeho českého kázání a popisuje jeho aktivity. Zmiňuje se o tom, že napsal jistému pánovi V. Sáňkuv email je odpovědi na email pana M.Š. Z 9.9.2013

Pan M.Š. Píše Vladmírovi Sáňkovi 9.9.2013 dotaz, jestli již podal trestní oznámení (TO) na mou osobu a vyjadřuje naději, že již toto TO nezapadne. Ovšem závažnější je to, že nejspíše pracovník české bezpečnostní služby píše panu Sáňkovi, že Lhoťan děla již problémy i jim a jeho práce vyvolává proti muslimské nálady, což je prá probém. Ovšem pan M.Š. Není proč to Lhoťan dělá a proto má nějakou šílenou teorií …

Pan M.Š. Reaguje 2.11.2013 na Sáňkuv email krátkou větou, že „snad to pan V. Vyřeší“. Vladimír Sáňka 27.11.2013 píše M.Š. Zprávu o tom, že na Lhoťana podal na Praze 5 TO a ono bylo předáno na Prahu II.

Pan M.Š. Reaguje emailem 1.12.20013, že je zvědav jak se k Sáňkovu TO vyšetřovatelé postaví a doufá, že Lhoťanovi přistřihnou křídla a zve Sáňku na oběd či kávu.

Nebudu Vás napínat, opravdu si mne policie předvolala a žádala vysvětlení TO podaného Vladimírem Sáňkou. Přišel jsem na policií s důkazy a byl jsem tam 4 hodiny a výsledek? Policie odložila celou věc, protože obvinění pana Sáňky se ukázala jako nepodložená. Pan Sáňka mne jménem českých muslimů obvinil, že lžu a ono se ukázalo, že nelžu. Tuž tolik. Jestli jeden z vyšetřovatelů byl tajemný V. Který mne měl přesvědčit, a ́t již na islámský extremismus v České republice nepoukazují, to fakt nevím, ale co vím je, že po předložení mých podkladů i vyšetřovatelé změnili na pana Sáňku názor. Uniklé emaily také ukazují, že Sáňkovi s TO na mou osobu pomáhal Lukáš Větrovec, známy to islámský extremista z brněnské mešity, inu do pěkné společnosti se to dostal pan (asi) agent M.Š.

Pro mne bylo zadostiučinění, že pár měsíců na to provedli kriminalisté z Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu zátah proti panu Sáňkovi a muslimům v pražských mešitách. V těchto dnech stojí Vladimír Sáňka před soudem kvůli tomu, že organizoval v České republice šíření literatury islámského extremismu, konkrétně takzvaného salafismu.

Ovšem kladu si otázku, jestli neznámy M.Š. (nejspíše pracovník české bezpečnostní služby), který měl pomáhat v nátlaku na mne a nebo rovnou celá bezpečnostní služba (asi BIS?) neučiní nátlak na českou justici, aby nebyl jejich spolupracovník Vladimír Sáňka odsouzen? A pro koho vlastně pan Sáňka „pracuje“?

Protože kdyby pan Sáňka nevyvíjel aktivity na podporu šíření islámského extremismu v ČR, tak by zde v muslimské komunitě žádné extremistické myšlenky nebyly prakticky vůbec zasévány. Tedy je vtipné, že hlavní mentor českého islamismu je nejspíš i spolupracovník české bezpečnostní služby …

Má stejné zdroje jako Islámský stát, uvedl znalec o radikální knize vydané Vladimírem Sáňkou …

Ano, nebojím se ani tak útoku muslimů na kritiky islámu, jako se bojím toho, že čeští pracovníci BIS budou spolupracovat s islámskými extremisty a budou zastrašovat kritiky islámu, aby vyšli vstříc podobným islámským extremistům, jako je pan Sáňka …

Abych ušetřil práci adminům blogu Idnes.cz a prokázal, že emaily jsou pravdivé zveřejňuji je zde v podobě, jak kolují po internetu:

sanka-email

sanka-email-2

Lukáš Větrovec, známy z hlásáni náboženské nenávisti v brněnské mešitě, radí Vladimíru Saňkovi, jak se pokusit umlčet Lhoťana:

sanka-email-3

 
Loading...

Podobné články

Komentář “Islámský extremista a zároveň spolupracovník českých bezpečnostních složek?

  • Imámy z česka vyhnat.Mešity zavřít a byl by klid.Imigranti si již moc vyskakují.Když se jim zde něco nelíbí, nikdo je u n ás nedrží

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*