Islámská organizace prohlašuje, že Evropané potřebují milióny muslimských migrantů, kteří budou platit jejich důchody

Islámská organizace prohlašuje, že Evropané potřebují milióny muslimských migrantů, kteří budou platit jejich důchody

Organizace islámské spolupráce (OIC) – mezivládní orgán tvořený 57 státy – prohlašuje, že Evropané potřebují muslimskou masovou migraci k placení jejich důchodů.   

Stejně jako přirovnává „rostoucí“ migraci z muslimského světa k „dobré výhře“, ředitelka organizace pro informace a komunikaci Maha Akeelová uvedla, že Evropa je povinna „se oživit“ tím, že otevře své dveře pro chudé, protože celý kontinent je pojmenován po „syrské matce“.

Akeelová – jejíž organizace se prohlašuje za „kolektivní hlas muslimského světa,“ píše pro Euractiv a prohlašuje, že opozice vůči masové migraci je „pro Evropu absolutně cizí“.

Ředitelka dodává: „Imigrace do Evropy je starší než samotné její jméno. V řeckém bájesloví byla žena, po níž byl kontinent pojmenován Evropa, původně Fenicia, starobylá civilizace, která zahrnuje dnešní Sýrii a Libanon,“ uvedla.

„Kontinent pojmenovaný podle syrské matky se může omladit tím, že přijme své potomky (a další), kteří touží po bezpečí, bezpečném místě a prosperitě.“Akeelová dále obvinila pravicové strany, že „lžou svému vlastnímu obyvatelstvu,“ když varují před masovou migrací ze třetího světa s tím, že „studium po studio v celé řadě zemí“ ukazují, že je tento fenomén šílený úspěch. (možná pro islamizaci Evropy – pozn. překl.)

„Úspěch Evropy v druhé polovině 20. století byl možný díky imigrantům a 21. století nebude jiné,“ argumentovala s tím, že masová migrace je „jedinou možnou cestou“ k „udržení stárnoucí populace Evropy.“

Odkazujíc se na demografické projekce, které ukazují stárnutí kontinentu – jev, který podle ní povede ke kolosálnímu poklesu HDP – Akeelová píše, že pravicové ambice postavit „evropskou pevnost“, která nepustí migranty, zahubí ekonomiky na kontinentu a povede k jejich snížení, stagnaci, nízké produktivitě a nízké zaměstnanosti po celá desetiletí.“

„Migranti by mohli být klíčovým přínosem pro podporu stárnoucí populace Spojeného království,“ uvedla.

„Od roku 2001 do roku 2011 přistěhovalci z Evropského hospodářského prostoru (EHP) zaplatili daleko více než 22,1 miliardy liber na daních, než britská vláda.“

Výzkumy však naznačují, že když bereme také v úvahu imigraci mimo EHP v letech 1995 až 2011, migranti ve skutečnosti způsobili čistý odliv financí z Británie – v řádu 115 až 160 miliard liber.   

Vize Akeelové o masové migraci jako „vítězství pro Evropu“ je v kontrastu s analýzou potenciálu migrantů od profesora psychologie na Londýnské univerzitě Dr. Jamese Thompsona z roku 2015.

Citujíc výzkum o dosaženém vzdělání migrantů prví a druhé generace ve srovnání s domorodci přijímací země, Thompson odsoudil lídry EU za to, že využívají přínosy Židů v Evropě jako „vhodné příklady migrantských kompetencí a úspěchů,“ když se hovoří o aktuálním přílivu přistěhovalců z nejchudších zemí světa.

„Analýza studijních výsledků u přistěhovalců první a druhé generace ukazuje, že Perský záliv migrací získal, ale Evropa ztratila,“ píše a vysvětluje, že „je to proto, že ti, kteří emigrovali do Perského zálivu, mají vyšší schopnosti než místní obyvatelé, a ti, kteří emigrovali do Evropy, mají nižší schopnosti, než místní obyvatelé.“

To je podle Thompsona škodlivé pro evropské společnosti, protože „nižní schopnost vede k nižšímu stavu, nižším platům a vyššímu odporu při vnímání rozdílů.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*