Islamizace vyšla z mediální módy, lidé si „zvykají“, a Brusel prý chystá „kvóty bez kvót“

Islamizace vyšla z mediální módy, lidé si „zvykají“, a Brusel prý chystá „kvóty bez kvót“

Sluníčkáři mohou jásat. Ukazuje se, že téma ilegální imigrace a ohrožení našeho způsobu života trápí čím dál méně lidí, zkrátka „furt dokola“, lidi už to jaksi „nebaví“. A to je velký skok směrem k podvolení!

Jednoduše lidi unavit, hrát si s nimi na kočku a myš, dělat, jako že něco děláme, ale přitom vlastně mnoho neděláme…, až už to většinu lidí začne nudit jako obehraná písnička a začnou řešit „nová témata“, jež ta současná překryjí, i když problém nezmyzel, jen se jaksi „odsunul do pozadí“.

Je to znát jak na zdejším blogu, tak i v dalších médiích, zejména těch internetových. Otázku největší hrozby naší civilizaci zastiňují z tohoto pohledu druhořadé otázky, které jsou sice rovněž důležité, ovšem zároveň tvoří jakousi kouřovou clonu, za níž se mohou schovat různá jednání o celounijním společném azylovém systému či plíživá multikulturní indoktrinace školáků.

Např. Petr Hampl tvrdí, a já tomu nemám důvod nevěřit, zvlášť po úletech s jednotnou evropskou sociální dávkou pro migranty, že Brusel plánuje systém „kvót bez kvót“, tj. migrant dostane tzv. evropský azyl, na jehož základě se bude moci usadit kdekoli v EU, ale sociální dávku vyplácenou EU dostane jen tehdy, usadí-li se v zemi, kterou mu bruselští úředníci sami určí. To bude mít podobný efekt jako dřívější nápad s jednotnou sociální dávkou pro migranty v celé EU, jen s tím rozdílem, že platit ji bude sama EU, ovšem z čeho jiného než z peněz evropských, tedy i českých daňových poplatníků.

Takže…, zatímco se v naší české kotlině budeme hádat, kdo je ten „správný obhájce našich zájmů“, kdo je ten „zlej“, protože má radši Okamuru než Babiše (nebo naopak), Svobodné než Realisty (nebo naopak…), ani si nevšimneme, jaké pohromy se na nás možná, zatím pomaloučku, polehoučku, začínají valit.

„Zatímco v českých zemích se debatuje o nové vládě, na evropské úrovni probíhá rychlé schvalování nového opatření, které umožní Evropské komisi naplnit české země islámskými radikály bez jakýchkoliv kvót. Kolonista získá evropský azyl a příslib pravidelných dávek vyplácených EU, což bude podmíněno tím, že se usadí v zemi, kterou EU určí. Nebudou se tedy schvalovat žádné nové kvóty, nebudou zveřejňována žádná čísla, média budou opakovat mantru o tom, že tu žádní imigranti nejsou.“

Petr Hampl: EU schvaluje nové opatření, kterým zaplní naši zemi islamisty. Tiše, zatímco tady se debatuje o Babišovi. Náš režim se vyčerpal, je třeba změna
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Islamizace vyšla z mediální módy, lidé si „zvykají“, a Brusel prý chystá „kvóty bez kvót“

  • Dimitrij Špagin buď žertuje, nebo je slabomyslný anebo je za svá tvrzení nějakou neziskovkou velmi dobře placen. Kdo m á přehled co se děje v našich okolních státech, kdo je seznámen těmi kdo s tímto etnikem žili v jejich prostředí jako např. moudrý pan Petránek ten takovou hovadinu nemůže napsat. Ach jo ty vítačí asi neví, že pracují proti sobě. A té pracovní síle se musím zasmát také, tou pracovní silou budeme vždy my a jim sloužit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*