Islamizace ČR a efektivní obrana

Islamizace ČR a efektivní obrana

Generál NATO F. Mičánek podal v souvislosti s teroristickými útoky v Bruselu krátké interview. Pověděl podstatnou pravdu: „Není otázkou, zda na nás teroristé zaútočí, nýbrž kdy udeří.“ Očekávalo by se, že bude následovat návrh efektivního řešení problému, to znamená požadavek zastavit umělou islámskou imigraci, která je potenciální nositelkou terorismu. Nic takového však nenásleduje. Nakonec se dozvídáme, že údajně nejnebezpečnějšími jsou prý tzv. domácí extrémisté – de facto organizátoři pokojných manifestací, kteř&i acute; zákonnými prostředky brání národ před teroristickou hrozbou, dokud je čas. Díky Bohu a aktivitám těchto vlastenců není v Česku taková situace jako v Německu či v Belgii.

V souvislosti s mediální manipulací si můžeme vždy položit tři esenciální otázky, které se vztahují i na všechny sluníčkáře, neziskovky, ale i na církevní Jidáše a farizeje.

První otázka: Jakého ducha dotyčný má a co sleduje?

V případě generála Mičánka se dá říct, že má téhož ducha, jako vedení NWO a jeho mocenská ruka zvaná NATO. A co sleduje? Jejich program.

Druhá otázka: Komu dotyčný slouží: národu, anebo nepřátelům národa?

Musíme konstatovat, že svým interview Mičánek neslouží národu.

Třetí otázka: Komu sloužíš, Bohu nebo ďáblu?

Tuto otázku by si měli zvlášť v současné době klást církevní farizeové, kteří prosazují islamizaci. Pokrytecky přitom mluví o „milosrdném samaritánovi“ (Duka), anebo o „pestrosti a hloubce islámu“ (Holub), o tom, že „náš Bůh je (prý) totožný s Alláhem“ (Vlk, Halík), a za to berou jidášské peníze k prosazení islamizace skrze katolickou charitu. Tito lidé nejsou Kristovi pastýři, ale jsou to vlci, a to vlci draví. Slouží ne Kristu, ale ďáblu.

 

Závěr: Pokud si klademe tyto esenciální otázky, stávají se účinným prostředkem proti mediální manipulaci a církevnímu farizeismu.

 

 

+ Timotej

Biskup-sekretář Byzantského katolického patriarchátu

(Ilustrační obrázek  foto: Reuters)
Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Islamizace ČR a efektivní obrana

 • · Edit

  1.kontrola na hranici EU:pas+viza+účel cesty
  2.nemáš= ihned na shromaždište na nejbližší základnu NATO
  3.transport do krajiny odkud si přijel na základnu NATO a vypuštení na slobodu,a je po problému ať si zaprodanci říkají cokoli

 • Když státní dluh USA přesáhl 100 % HDP, pokusily se vyvolat válku v Evropě prostřednictvím Ukrajiny. Naštěstí Putin anektoval Krym a bez Krymu je Ukrajina pro USA bezcenná. Vzhledem k tomu, že válka v Evropě je pro USA jedinou šancí na záchranu před krachem, pokouší se jí vyvolat prostřednictvím uprchlíků – páté kolony nebo chcete-li trojského koně. Zneužili toho, jaký je Erdogan a spolu s poslušnou loutkou USA Merkelovou zahájili útok na Evropu. Aby se Evropa zachránila, bude se muset rozpadnout EU. USA zafinancují jednotlivé občanské války v zemích, kde bude vysoké napětí a pak chaos využijí k tomu, že některý šílenec z pobaltí nebo Polsko napadne Rusko. USA budou zachráněny? Doufám, že ne, že Rusko pochopí, že tuto špinavou hru nerežírují v Evropě, ale v zámoří.

 • Je jasné, že NATO chce z Evropy druhou Libyi a její představitelé se budou snažit vzbudit dojem, že teroristické útoky jsou páchany radikálními občany. To je nesmysl, tyto útoky páchají především agenti tajných služeb. Taktika rozděl a panuj, jako dycky, západ nic jiného neumí. Poštvou křesťany proti muslimům a zkorumpovaní loutkáři, kteří jsou skutečnými pachateli jen převlečou kabáty a nic se jim nestane.
  Pokud nejste spokojeni s muslimy,nevylévejte si zlost na nich. Oni jsou jen nástroje, lepší je se zaměřit na ty, kteří s nástrojem zlo páchají a to jsou v tomto případě zrádcové na vysokých postech EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*