Islamistka podporovaná neomarxisty žaluje Česko, ale zároveň pobírá naše sociální dávky

Islamistka podporovaná neomarxisty žaluje Česko, ale zároveň pobírá naše sociální dávky

Právnička Radka Korbelová Dohnálová je příkladem dnešních „zkorumpovaných“ elitářů, kteří pomáhají muslimům ve snaze prosadit islámské zvyky v českém školství.

Začněme nejprve v jaké kauze se právnička Radka Korbelová Dohnálová z advokátní kanceláře Korbel, Tuháček & partneři s.r.o. angažuje. Jde o případ Ayan Jamaal Ahmednuur, muslimské imigrantky ze Somálska, která se snaží soudní cestou prosadit, aby do českých sekulárních škol mohly chodit muslimky zahalené dle požadavku fundamentalistického islámu. Muslimská imigrantka je uražena, že škola na její extremistické požadavky nepřistoupila a stěžovala si nejprve u známe neomarxistky, dnes ombudsmanky, Šabatové, které využila své funkce ombudsmanky a vysloveně začala šikanovat ředitelku školy.

Píši šikanovat, protože to co si Šabatová dovolila vůči paní ředitelce není jen prověření případu, ale vysloveně buzerace za to, že si ředitelka dovolila neustoupit muslimské fanatičce a nepodlehla ani buzeraci Šabatové.

Aby, jsme si rozuměli, tak tzv. zahalení muslimek není požadavkem islámu, jak se to snaží slavná muslimská fanatička Ayan Jamaal Ahmednuur tvrdit s podporou právničky Korbelové Dohnálové a ombudsmanky Šabatové, ale jedná se pouze o jednu z interpretaci islámu a to dosti fundamentalistickou , ne-li rovnou extremistickou, protože v pojetí této interpretace je zahalení muslimek projevem pokory/ponížení a je to tedy i symbol vymezení se vůči nevěřící společnosti. Naopak umírněné verze islámu hlásají, že zahalení ženy není povinnosti a jde jen o archaický zvyk.

Myslím si, že roli všech těchto právniček a ombudsmanek bojujících za prosazení islámských extremistických zvyků u nás nejlépe popisuje citát od bývalého muslima Alího Síny:
„K tomu jsou muslimové přesvědčení, že se jednoho dne zmocní Evropy i celého Západu. V roce 1999 vyprávěl arcibiskup Giuseppe Bernardini o rozhovoru, který vedl s jedním muslimským představitelem: „Vaše demokratické zákony nám umožní vás napadnout,“ řekl onen muslim Bernardinimu. „A s pomocí našeho náboženského práva vás ovládneme.“

Jenže cela kauza má ještě jeden rozměr. Milá islamistka Ayan Jamaal Ahmednuur sice žaluje školu a dožaduje se peněžní kompenzace za urážku jejich islámských zvyků, ale zároveň ji nebylo proti myslí požadovat od českého státu sociální dávky a vybrala si z kapes nás nevěřících daňových poplatníku cirka kolem čtvrt milionu korun!

Dávky ji vyplácela městská část Praha 9 a magistrát hlavního města Prahy. Jenže zároveň se ukazuje, že se milá islamistka mohla dopustit podvodu, protože jedná z podmínek pro získání sociálních dávek je, že nevedete s obecními úřady soudní spor. Jenže milá islamistka vlastně spor s úřady vede, protože žaluje školu, která pod úřady spadá!

Došlo tedy k podvodu nebo je muslimská imigrantka ze Somálska zvýhodněná vůči českým občanům a může pobírat sociální dávky od úřadu, který vlastně žaluje? A není to pak diskriminace českých občanů a zvýhodnění muslimské imigrantky ze Somálska?

Ovšem oproti jiným já se na islamistků ze Somálska nezlobím, že využívá náš sociální systém a snaží se zároveň u soudu donutit naši společnost k tomu, aby akceptovala prosazování islámu v našem školství. Tato islamistka se chová přesně tak, jak káže korán a Mohamed: Šíří islám a Alláhuv zákon – šaria.“

Ovšem o právničce, ombudsmance Šabatové a podobným stoupencům islamofilie mezi námi mám vlastní mínění. Bývalý muslim Alí Sína to vyjádřil asi nejlépe možně a nevulgárně:

Lidé bránící islám mezi námi tvoří pátou kolonu. Zaprodávají nás a otevírají brány našich zemí nepříteli. Nemají skrupule, nejsou to patrioti a nepociťují hanbu. Je jen na nás, abychom své země ochránili. Liberální média a levicové strany spí s nepřítelem v jedné posteli.

Evropské muslimky proti Evropě a její civilizaci

islam-hlavy
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Islamistka podporovaná neomarxisty žaluje Česko, ale zároveň pobírá naše sociální dávky

  • Daleko horší a ještě nebezpečnější je jakási rádoby právnička Radka Dohnalová a o Šabatové se asi ani nemusím zmiňovat. Oni vlastně nesou prapor odporu proti své vlasti a podřizují se kultuře, která není slučitelná s naší kulturou. Asi pro peníze , ale zároveň ze své vlastní hlouposti . Komu a čemu slouží tyto pomatené ženy?? Muslimové jsou většinou drzí a nepokorní oni něco „chtějí“ a chtějí toho dosáhnout za každou cenu. Ať se tyto ženy zamyslí co se děje ve Francii, Bruselu , Německu, Rakousku ,Anglii a jejich přikláněním se k jiné kultuře poškozují tím naši českou kulturu a páchají tím veliké zlo proti naši kultuře. a proti nám.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*