„Islám patří Německu“, trvá na svém Merkelové poté, co ministr zdůraznil křesťanské dědictví národa

„Islám patří Německu“, trvá na svém Merkelové poté, co ministr zdůraznil křesťanské dědictví národa

Angela Merkelová opět trvala na tom, že islám je součástí německé kultury, což je v rozporu s novým ministrem vnitra Horstem Seehoferem, který zdůraznil národní křesťanské dědictví.

„Islám do Německa nepatří. Německo bylo formováno křesťanstvím,“ řekl bavorský vůdce Křesťanské sociální unie (CSU) deníku Bild, poukazujíc na vliv církve na každodenní život a kulturu.

„Mezi tyto aspekty patří obchody zavřené v neděli, křesťanské svátky a rituály, jako jsou Velikonoce, Letnice a Vánoce.“

„Muslimové, kteří žijí s námi, zřejmě do Německa patří,“ poznamenal Seehofer s tím, že „to neznamená, že se vzdáme našich tradic a zvyků specifických pro damou zemi na základě falešných úvah pro ostatní.“Po jeho prohlášení, Merkelová rychle přispěchala s tvrzením, že islám „patří Německu,“ což je prohlášení, které Merkelová učinila při několika příležitostech od té doby, co v roce 2015 otevřela dveře Evropy pro očividně neomezenou masovou migraci.

Na tiskové konferenci po rozhovorech se švédským premiérem Stefanem Lofvenem, vůdkyně Křesťanské demokratické unie (CDU) uvedla, že čtyři milióny obyvatel této země následují islám a řekla novinářům: „Tito muslimové jsou také součástí Německa a spolu s nimi, jejich náboženství, islám, je také součástí Německa.“

Jako kritik masové migrace se Seehofer již s Merkelovou střetl při jiných příležitostech.

O víkendu oznámil řadu imigračních opatření, které hodlá na ministerstvu zavést, včetně „hlavního plánu na rychlejší deportaci a zvýšení boje proti příčinám letů v zemích původu.“

V rozhovoru pro ZDF, nový bavorský premiér Markus Söder (CSU) podpořil Seehofera a řekl veřejnoprávnímu kanálu, že zatímco u „muslimů, kteří zde žijí a integrovali se,“ lze říci, že „náleží“ Německu, „islám jako takový není součást kulturní historie (národa).“

Průzkumy veřejného mínění neustále ukazují, že většina 60% Němců odmítá představu, že islám patří do země a veřejný odpor proti tomuto náboženství se významně zvýšil.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “„Islám patří Německu“, trvá na svém Merkelové poté, co ministr zdůraznil křesťanské dědictví národa

  • Pryc z EU nestaci, musime i z NATO. Zustaneme-li v EU, nebudeme moci zabranit usazovani Muslime u nas kvuli Schengenu, kdyz dostanou obcanstvi EU!
    V NATO bojujeme za zajmy USA, ktere nastoluji NWO ve svete za nase penize. Jsou to pouze zlocinne, brutalni valky proti slabsim zemim, vyvolane na zaklade lzi a podvrhu, operaci pod false flag! Jsme komplici techto zlocincu.

  • Urcite nema pravdu. Nemecko formovalo krestanstvi, Luther, ale taky Hitler, Honnecker. Zadny Islam! Je otresne, ze tahle skeble z DDR je znovu kanclerkou. Vede Nemecko do zahuby.

  • Jestliže patří islám do Německa tak do naší země islám určitě nepatří a doufám, že nikdy patřit nebude. Merklová a její poskoci snad už nemyslí svými mozky, ale jsou nějak naprogramováni jako roboti. Smutné je, že Němci většinou mlčí a my mlčíme také. Merklovou by měli odvézt na nějaký ostrov v doprovodu islámistů , aby se probudila, neoblbovala a neporoučela celé Evropě a už se z toho ostrova nevrátila. Tato EU, kterou vede je nereformovatelná a vede nás do zkázy. Pryč z EU je jediné řešení. -Babišovi se to líbit nebude protože by přišel o velké kšefty a kvůli svému podnikání je v politice, aby měl ještě více. Jo někteří boháči jsou stále nenažranější.

  • Až dojde Němcům trpělivost, bude už pozdě. Merkelová se rozhodla zničit celou Evropu. Proto je nutné z toho Euronesmyslu vystoupit. My se ještě můžeme zachránit. Jak dlouho si necháme diktovat eurobyrokraty, co máme dělat a co ne? Nenechme se oklamat tím, že je pro ČR EU nějakým přínosem. Sypeme peníze na společnou hromadu a byrokrati nám milostivě přidělují dotace na předražené projekty, o které nestojíme. My k dotacím přidáme další peníze a zaplatíme za stavby silnic a dálnic firmám do Německa. U nás končí zlomek našich peněz. Bez EU bychom si se svými penězi hospodařili efektivně a neživili bychom tolik zbytečných lidí a institucí. Obchodovali bychom pragmaticky i s Ruskem a Čínou a nikdo by nám do toho nemluvil.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*