Islám musíme nekompromisně postavit mimo zákon!  Odmítám  předního vítače, EU poslance a gaye Jiřího Pospíšila za případného dalšího prezidenta!

Islám musíme nekompromisně postavit mimo zákon! Odmítám předního vítače, EU poslance a gaye Jiřího Pospíšila za případného dalšího prezidenta!

Veřejná zpráva o chystané prezidentské kandidatuře europoslance a západu oddaného gaye Jiřího Pospíšila (TOP 09), který se řadí do kolony neustále přibývajících homosexuálů a pedofilů a to nejen v politice mi způsobila žaludeční nevolnost.

Další podporovatel super holokaustu v Evropě by byl nepochybně vynikajícím likvidátorem našeho bílého slovanského národa a výtečným podporovatelem muslimského terorismu,

vyvražďování bílých a přeorientovávání našich dětí na gaye, lesby a politicky korektní loutky západního zvráceného systému, který ovládl Evropu.

Toto vše se v naši zemi již řadu let v tichosti odehrává prostřednictvím nejen Sorosem placených neziskových organizací, České televize, politiků a za plné asistence, rodičů, učitelů a ředitelů vybraných škol, aktuálně i školek, které se tomuto zvěrstvu dobrovolně podvolily a pracují společně na šíření tohoto společensky destrukčního systému.

Vychovávat „ovčany“ a následně voliče pro novou evropskou velkoříši zdegenerované rasy, je hlavním plánem a cílem západu. Stará pravda, že na likvidaci národa stačí zničit jednu generaci se v praxi aktuálně potvrzuje v každém ohledu.

Vadí referenda o zásadních otázkách, které výrazně mění a nepříznivě ovlivňují náš život. Vadí demokratické volby, které jsou demokratické jen v případě, že máte prozápadní postoje, v opačném případě jsou voliči a občané označováni za všechny možné „foby“ a „isty“. Vadí podpora bílé tradiční rodiny, protože je prozápadními úchyly vnímána jako diskriminace a tradiční heterosexuální vztah je pro ně nežádoucí a diskriminující.
Nevadí vyvlastňování majetku a vyvražďování bílých nejen v Jižní Africe, protože toto je v souladu se světovým „superholokaustem“ a plánováno a podporováno politiky, tajnými službami, médii a neziskovkami, schovávajícími se za „dobročinné“ účely.Ta nejznámější „dobročinná“ OSN Organizace Smrti a Násilí se prezentuje dostatečně… .

Nevadí legalizace dětské pornografie v Německu a EU, protože o zákonech rozhodují většinově gayové a pedofilové, takže si je přizpůsobují sobě a muslimským primitivům rovnému životnímu stylu a vyznání hodnot a priorit. Nevadí likvidace evropské kultury, bourání křesťanských kostelů a soch bílých vědců, filosofů, lékařů na univerzitách, kde „studují“ rovněž věčně zakomplexovaní černí barbaři, kteří jsou přijímání ke studiu pouze z rasových pohnutek, nikoli intelektuálních kvalit, které bychom u nich těžko našli.

Tímto si sami u bílých lidí vytvářejí veřejné opovržení a odpor pomáhat těm, kteří si nezaslouží nic než naše pohrdání a zavržení. Tímto chováním budí v nás bílých nenávist, protože toto jsou rasisté v pravém slova smyslu. Tito jsou rasisty, kteří veřejně vykřikují, jak nás budou vyvražďovat a že se zmocní Evropy. My se tomuto odpadu civilizace musíme nekompromisně postavit a to hromadně, spojením sil národů V4 a dalších evropských států.

Není čas na kastování na dobré a špatné, protože nastane čas, kdy se všichni muslimové spojí proti nám, jak nám vyhrožují a žádný z nich dobrý nebude.

Vadí, když se v zaměstnání veřejně přihlásíte k odmítavému postoji muslimských imigrantů, protože toto nemusí být pro případný rozvoj firem nejen v businessu, jakožto velmi ožehavé společenské téma pro vašeho zaměstnavatele komfortní.

„Je lepší být hloupým, tichým vítačem a přihlížet naši destrukci, zatím ještě v pohodlí a jistotě, než hlasitým odmítačem“. V tomto duchu oni přemýšlejí… .

Jenomže ta jistota a pohodlí jsou ve finále a realita, kterou nám Německo spolu s EU nastolila je i v naši zemi na spadnutí.

Děti jsou zneužívány zatím jen k nesmyslným demonstracím, o jejichž podstatě nemají ani páru. Na organizovaných protestech proti prezidentovi Zemanovi se přímo podílí krom neziskovek taky Ministerstvo školství, Česká televize, Český rozhlas a další finančně motivovaní .

Tyto děti nevědí, kdy začala a skončila první a druhá světová válka, nevědí nic o tom, jak nás Anglie a Francie v minulosti vždy zradily, neznají historicky naše prezidenty ani milníky v naši historii, což je pochopitelně pro jejich i naši budoucnost tragické, protože nechápou, jaké chyby dělají a z jakých chyb bychom se měli s ohledem na historii poučit. Vědí jen, že nás „osvobodily“ USA a že západ je ráj pro jejich budoucnost a že Zeman je „špatný“.

Místo, aby byly školy apolitické a otevřeny všem názorům, když se tak ohánějí demokracií, tak dětem rovnou vštěpují lži v podobě záměrně pozměněných historických faktů a politicky „korektních“ postojů, které by měly akceptovat, nechtějí-li být společenskými vyvrheli.

Chraňme naše děti, jak jen můžeme od všeho, co jsem zde zmínila. Chraňme je před vzdělávacím systémem, který by měl za cíl jim vymývat mozky a sami je vzdělávejme v pravdě a vychovávejme je víc, než kdykoli dříve k tomu, jaká je pravda a co by mělo tvořit pevný základ jejich hodnot, priorit a budoucnosti.

Naše děti nesmí vyrůstat v zemi muslimského odpadu civilizace, úchylů, gayů a pedofilů, tak jako děti v Německu a západní Evropě!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*