Islám je tolerantní a problém jsou naopak věřící křesťané – hlásá slovenská expertka

Islám je tolerantní a problém jsou naopak věřící křesťané – hlásá slovenská expertka

Tak jsem se opět přesvědčil k čemu vede multikulturalismus a proislámské vymývání mozků na českých a slovenských univerzitách. Jistou „expertku“ ze slovenské Katedry porovnávací religionistiky na Komenského univerzitě v Bratislavě bych uvedl jako zdárný příklad akademického lhaní o islámu. Paní „expertka“ popírá, že by součástí islámu byla perzekuce nebo diskriminace nemuslimů a naopak větší hrozbu než v islámu vidí ve věřících křesťanech.

Inu tato „expertka“ se jmenuje Katarína Šomodiová a napsala pro slovenský web článek „Keď sa stretne kresťanský a islamský fanatizmus“ v úvodu článku hned píše: „Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém a nie konkrétnych militantných radikálov a ich zvrátenú dezinterpretáciu viery je nemiestne.“

I ze zbytku dostupného článku vyznívá, že paní „expertka“ považuje za svou povinnost zpochybnit českého misionáře Petra Jaška a hájit islám. Bohužel se celý text nedá přečíst bez zaplacení, ale protože nemám v plánu podporovat finančně takové lži šířené akademickou pracovníci, tak se zaměřím jen na jeden důležitý moment a tím je tvrzení „expertky“, že „Viniť z niekoho prenasledovania kompletný náboženský systém …. je nemiestne.“

Opravdu je nemístné říci, že nějaké náboženství má ve svém základním genetickém kódu netoleranci a diskriminaci? Copak paní „expertka“ nečetla korán, sunnu a islámské právní knihy, které hovoří o tom, jak se mají diskriminovat nemuslimové? Anebo tohle všechno zná a vědomě lže? A co je to tedy za „expertku“ a za univerzitu, která takovou expertku zaměstnává?A pokud podle paní „expertky“ nemůžeme odsoudit žádné náboženství nebo uznat, že v nějakém náboženství je netolerance a diskriminace, tak jak pak můžeme soudit politické ideologie? Copak by pak neměla paní „expertka“ hájit i neonacisty, rasisty a pod, když dle její logiky není problém systém/ideologie, ale jsou problém lidé?

Již v knize Ježíš Kristus a islám jsem popsal, jak toto manipulování a lhaní ve prospěch islámu pomáhá v šíření islámské propagandy a v tomto případě se mé zkušenosti a postřehy opět potvrzují.

Jistou chuťovkou je také, že paní „expertka“ se účastní akcí slovenských muslimů ze skupiny kde působí i Lukáš Větrovec známý z kauzy šíření náboženské nenávisti v brněnské mešitě. Možná, že kdyby paní „expertka“ tehdy dávala k případu posudek brněnské polici, tak by nebyl případ vyšetřen jako hlásání náboženské nenávistí, ale jen jako projev svobody a islámské tolerance.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*