Islám jako hitlerovský nacismus

Islám jako hitlerovský nacismus

Jsem opravdu rád, že další evropský vrcholný politik sdílí stejné názory, jako dlouhodobě sdílím já. Premiér Maďarska Viktor Orbán uvedl, že „islamizace Evropy je reálná“ a dle něj hrozí, že v roce 2030 budou muslimové v Evropě čítat až 20 % populace, proto je dle něj třeba odmítat povinné kvóty. Je dle něj věcí každé členské země EU, komu dovolí se usadit a koho přes hranice nepustí.

Dle něj Evropský soudní dvůr ve věci rozhodnutí ohledně povinných kvót otevřel dveře „pokusům vytvořit z Evropy kontinent smíšených populaci a kultur“ a otevřel dveře plánům George Sorose a zrychlí jejich zavádění. Kvóty dle maďarského premiéra Viktora Orbána nastolily otázku, zda je EU „svobodnou alianci evropských národů, anebo říší řízenou z Bruselu“.

Ano, premiér Orbán říká přesně to, na co já v České republice osamoceně upozorňuji již několik let. Ale realita je ještě daleko horší – pokud by pokračoval dosavadní trend a nejde jen o migraci, ale také o porodnost, tak mnohé západní země budou ve druhé polovině tisíciletí už převážně muslimské, takže zcela vážně se dnes vede válka o to, zda Evropa bude evropská nebo muslimská, zda tu bude demokracie nebo muslimská diktatura.

Problém je, že zatímco muslimové o této válce vědí a bojují ji už patnáct století, tak mnohým Evropanům to stále nedochází, a bez boje odevzdávají své země a své svobody muslimským kolonizátorům.

Jediná obrana je migranty poslat, odkud přišli a skončit s tolerancí islámu – který je válečnou doktrínou a ideologií, která popírá lidská práva svobodu a demokracii. Islám je třeba v Evropě zastavit tak jako hitlerovský nacismus, který ostatně byl vždy přítelem islamistů – to víme na příkladech z druhé světové války. Naše hnutí SPD říká od počátku jasně, že prosazujeme nulovou toleranci této nezákonné migrace a zákaz islámu v ČR.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Islám jako hitlerovský nacismus

  • Zatimco krestanstvi hlasa lasku a odpusteni k bliznimu, Islam nenavist a nasili vuci Nemuslimum. Tedy pravy opak!!! Proto jsou tato dve nabozenstvi naprosto neslucitelna a jestlize i katolicka cirkev neco jineho tvrdi, tak nam opet lze.
    Islam je horsi jak nemecky nacismus ve spouste veci. Muslimum je od malicka do hlavy vtloukana nadrazenost a opovrzeni k Nemuslimum. Koran je na asi 100 mistech vyzyva k pachani nasili a k zabijeni Nemuslimu, kteri nechteji vyznavat jejich viru. Islam se vsude siril nasilim, ohnem a mecem. Bud konvertujes a zaplatis dan a nechame te zit, nebo te zabijeme. Proto tak rychle rozsireni Islamu vsude v Africe, kde se slabe vlady nedokazaly ubranit muslimskym najezdnikum, Saracenum. V Evrope to zkouseli Turci 2x ovladnutim Vidne a byly k nemu velice blizko. Jenom diky zasahu vojska polskeho krale byla pohroma pro Evropu odvracena.
    Islam je zaroven lidem nepratelska ideologie a mel byt uz davno v Evrope zakazan, mesity zavrene a Muslimove nechtejici se integrovat vykazani z Evropy. Mame protirasisticke zakony, ktere nas trestaji. Islam je ale tolerovan!!! Budeme k tomu asi nuceni pristoupit, jestlize prestane cenzura a lide budou informovani o tom, co v Evrope pusobi muslimska invaze. Ta je rizena a financovana silami, usilujicimi o Evropsky chalifat, zniceni narodnich statu a tradic. Tomuto tlaku ted celime a je nutne si ho uvedomit a zacit jednat. Protagonistou prilivu uprchliku je Nemecko, Francie a EU spolu s USA. Jsou za tim ruzne zajmy, usilujici o oslabeni a rozvrat Evropy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*