ISIS zveřejnil video, na kterém 4leté džihádistické dítě vyhodí do povětří „britské špiony“

ISIS zveřejnil video, na kterém 4leté džihádistické dítě vyhodí do povětří „britské špiony“

dzihadisticky junior 4Islámský stát zveřejnil video, na kterém britský chlapec, přezdíván jako „džihádistický junior“ ve věku okolo 4 let vyhodí do povětří tři vězně. Na videu je vidět malého kluka s čelenkou islámského státu, jak stiskne tlačítko na detonátoru několik sekund předtím, než auto s uvězněnými „špióny“ exploduje.

Ve videu, které bylo údajně pořízeno islámským státem v jejich de facto hlavním městě Rakka, „džihádistický junior“, oblečený v maskovacím oblečení, ukazuje na „nevěřící“, kteří mají na sobě pouta a jsou oděni v oranžových kombinézách.

Chlapec je doprovázen mladým maskovaným mužem, který hrozí britskému premiérovi Davidu Cameronovi. Ve svém projevu s britským přízvukem muž přísahá, že jeho bojovníci nebudou poraženi. Obviňuje vůdce Konzervativní strany z vysílání ozbrojených skupin do Sýrie, aby bojovali proti džihádistům, s tím, že zabití tří „špiónů“ je pomstou.

ganian1979 / YouTube
ganian1979 / YouTube

Video vrcholí, když auto exploduje a chlapec vedle trosek křičí „Allahu Akbar“.

„Haras Rafiq z proti-extremistického think-tanku nadace Quilliam Foundation, řekl deníku Good Morning Britain: „Je důležité, abychom my, jako rodiče a odborníci, zajistili tyto děti tak rychle jak jen to bude možné, a přeprogramovali je, protože tyto děti trpí. Jedná se z mého pohledu o formu zneužití.“

ganian1979 / YouTube
ganian1979 / YouTube

Toto nejnovější video vyšlo měsíc poté, co se „džihádistický junior“ poprvé objevil na propagandistickém videu islámského státu. Na počátku ledna, mladý chlapec s britským přízvukem hrozil Velké Británii novými zvěrstvy v mrazivém videu zobrazujícím popravu pěti mužů obviněných jako „britští špióni.“

Minulý měsíc se ve Velké Británii objevil muž, který tvrdil, že je chlapcův dědeček a že jeho dcera Grace utekla s dítětem v roce 2012 a provdala se za švédského bojovníka islámského státu v Sýrii.

dzihadisticky junior 3

 

 

RT/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “ISIS zveřejnil video, na kterém 4leté džihádistické dítě vyhodí do povětří „britské špiony“

  • Trapná propaganda s jediným cílem – vykonstruovat nesmysl ISIS. ISIS ve skutečnosti neexistuje, je to jen shluk žoldáckých armád „aliance“.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*