Iráčtí uprchlíci označili byty v Jihlavě za přemalovaný kravín a chtějí lepší byty

Iráčtí uprchlíci označili byty v Jihlavě za přemalovaný kravín a chtějí lepší byty

Iráckým uprchlíkům se nelíbí, jaké byty jim město Jihlava zdarma nabídlo. Byty, které by většina našich občanů s jásotem přijala, označuji za přemalovaný kravín. Reportáž je zde: http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=sh

Dana Fiedlerová – ředitelka Centra multikulturního vzdělávání Jihlava do kamery říká, že jsou to krásné byty, že by tam sama ráda bydlela a tyto byty město Jihlava iráckým uprchlíkům zdarma nabídlo. Náš občan by si na podobný byt šetřil celý život.

Když slyšíme otce 17 členné irácké rodiny, jaký měl v Iráku výdělek a jak si žili, tak nechápu proč vůbec z Iráku odešel.

Iráčtí uprchlíci označili byty v Jihlavě za přemalovaný kravín a chtějí lepší byty
Iráčtí uprchlíci označili byty v Jihlavě za přemalovaný kravín a chtějí lepší byty

Děti jsou ve značkovém oblečení, naši občané jim slouží jako sluhové a irácký otec rodiny si roztrpčeně stěžuje, že takové byty nechtějí. Cituji jeho slova: „Než, abychom bydleli v přemalovaném kravíně, tak to se raději vrátíme do Iráku“.

Další člen rodiny si stěžuje, že má příbuzné v USA či Kanadě a všude o ně bylo lépe postaráno.

Nevím, co k tomu dodat.

Co je to vůbec za lidi?

Cituji z jiného článku:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Klausovo-verejne-vystoupeni-Plan-Merkelove-na-totalni-premenu-Evropy-Dost-masove-migraci-A-neco-velmi-znepokojiveho-za-silvestrovskymi-utoky-na-zeny-421541 : „Miliony mladých mužů se nemohou oženit, protože nemají na věno nevěsty. Ta společnost je tam dost puritánská. Silvestrovské události v Německu určitě nebyly vyjádřením toho, jak se tam muži k ženám chovají, u nich doma by je stihl tvrdý trest. Já jsem v tom viděl něco jiného, velmi znepokojivého. To nebyly útoky jen na ženy, ale především na evropské muže podle nazírání arabské mentality. Oni to chápou jako obrovskou pohanu těch mužů, že si svoje ženy nedokážou ubránit. Tam by za to tekla krev. Znamená to ale také vyjádření opovržení nad celou tou společností, která se podle jejich chápání chová bláznivě a nepochopitelně, když jim dobrovolně otevírá dveře a dává jim něco zadarmo. My si tím nezískáváme jejich úctu, ale nepochopení a pohrdání.“

Říká se, že hloupost a Vesmír jsou nekonečné.

Ale mám obavu, že evropští i naši politikové svojí hloupostí v podlézání a ponižování se před arabskými migranty překonávají včechny rozměry.

Migranti označí zdarma poskytnuté byty, na který náš občan pracuje celý život za přemalovaný kravín. A naši politikové, místo, aby je na jejich náklady okamžitě vyhostili, jim budou shánět lepší byty podle jejich požadavků.

 

 

Jaromír Petřík

Loading...

Podobné články

 • runner-a proč by to nemohli být křesťani???Copak ty si myslíš,že co křesťan,to skromný,pravdomluvný človíček plný lásky k bližnímu???Ale běž ty naivko-kdyby to tak bylo,tak ti stejní křesťané za svaté inkvizice nevyvraždili kvůli zlatu,stříbru,diamantům apod. půlku evropy a nezotročili polovinu světa..Křsťani jsou taky pěkně vychcaná pakáž,která patří ke zdi nebo do plynových komor stejně jako muslimové!!!

 • Ať táhnou odkud přišli! Prý křesťani! To bych chtěl vidět, jestli tohle jsou křesťani, tak já jsem Zulukafr! Taková povýšenost, taková arogance, takový nevděk! Naši lidi by byli rádi, kdyby ten byt dostali, a oni ještě budou ohrnovat ty svoje zakřivený rypáky!

 • Je to jenom dobre,ze se vybarvili hned v zacatcich.Nakonec si kazdy muze udelat svuj obrazek,jak jsou valkou zdecimovani,zchudli a pronasledovani,kdyz dotycny Oberhaupt teto familie prohlasi,jaky meli v Iraqu zivotni standart a ze by se sveho platu uzivil pet ceskych rodin.O tom,se nasim zivitelum rodin muze jenom zdat!Stejne jako bezdomovcum,ktere dostal zrudny a nelidsky rezim na ulici, o bydleni nebo nejakem znovuzarazeni do spolecnosti!Proste dneska slabsi jedinec,ktery neni dostatecne otrly a nema ostre klouby jen tak neprezije!Ze vseho se udelala komerce, a na te parazituji silnejsi parazite,schovavajici se za humanitarni citeni.Ve skutecnosti se jedna pouze o narust jejich uz tak tucnych kont!Takze, ty jejich radoby krestanske kecy,o lasce k bliznimu svemu si mohou nechat sami pro sebe a neoblbovat ve velkem spolecnost!Spolky ruznych aktivistu podporovanych sionistickou lobby z USA,by se mely postavit mimo zakon,pokud chteji jako verici krestane konat dobro,mohou to delat ve volnem case a bezplatne.

 • S manželkou jsme před lety žádali o byt a byli bychom vděčni i za byt v nepříliš dobrém stavu ale bohužel byt nám nebyl přidělen.TAK A TED UZ VIM PRO KOHO BYLI SCHRANOVANY!!!!!!!!!!!DEKUJEME.

 • A to je jen začátek. Podívejte se na blog pana Okamury, který navštívil naše ubytovací zařízení pro imigranty. Otřesné. A nejlepší je, že 1O imigrantů propustili a nikdo neví kde jsou. Vždyť už tu máme zabydlenou muslimskou komunitu tak jim pomohou. Kolik zde máme těch muslimů už oficiálně. To nikdo neví . Ale mají mešitu v Brně a v Praze. A když šířili zcela nenávistnou literaturu a policie zakročila při jejich bohoslužbách tak byli dotčeni a stěžovali si a dokonce na Letenské pláni jich určitě několik stovek klečelo na protest na kolenou a mlátili hlavama do země. A co ta muslimská dívka která se soudila kvůli nošení šátku, který chtěla uplatňovat ve škole při výuce myslím, že v nemocničním zařízení. To jsou jen první vlaštovky, jak by to u nás mohlo vypadat kdybychom už úplně zblbli a nebránili se.

 • · Edit

  Takhle to dopadne, když se zbuntošení věřící žebráčkové složí ze svého žebráckého příjmu na záchranu křesťanské rodinky, které hrozí v zemi původu uřezávání hlav.
  Zachránění si veřejně odplivnou, že se ocitli v Žebrákistánu !!!!

 • ještě k psychologii muslimů:

  České ženy jsou v nebezpečí, pokud si nezavřeme hranice a nevystoupíme z Evropské Unie

  „Není pochyb, že vás čeká to, co nás,“ přijel Čechy varovat dánský psycholog Nicolai Sennels. Pracoval s muslimskými delikventy v kodaňských věznicích a podle jeho slov sledoval „pojídání“ svého nádherného města lidmi vyznávajícími ideologii, která nutí člověka k násilí. Ve Francii a Itálii už musí armáda chránit obyvatele před islámským terorismem. Jestli si nezavřeme hranice, Unie nás dotlačí právě k tomuhle.

  http://www.ragauian.cz/a-je-to-tady-nostradamus-to-predpovedel-jsme-jen-posledni-krucek-od-pokusu-jak-vlastni-neschopnosti-se-branit-vcas-zlikvidovat-evropskou-civilizaci/

 • Není to přesné co říká: „Silvestrovské události v Německu určitě nebyly vyjádřením toho, jak se tam muži k ženám chovají, u nich doma by je stihl tvrdý trest. Já jsem v tom viděl něco jiného, velmi znepokojivého.“

  přesně řečeno je třeba říci že muslim se chová slušně jen k zahalené muslimce

  to jak se chovají k našim ženám je podle islámu naprosto v pořádku… doufám že se ženy už těší až sem islám dorazí :-((( bude to peklo na Zemi

  * viz např. aeronet.cz/news/video-ceska-televize-uci-deti-ze-nikaby-jsou-skvela-vec-snehurka-zrejme-nestacila-jeste-dnes-odhlaste-koncesionarske-poplatky/

  * nebo ragauian.cz/pravda-o-islamu-egyptsky-knez-zakaria-botros-varuje-muslimove-predstiraji-ze-jsou-hodni-az-poznate-pravdu-bude-uz-pozde-islam-chce-ovladnout-cely-svet-je-to-jeho-program-jste-dalsi-na-rade/

 • Muslim se bude klidně vydávat za křesťana, když z toho koukají nějaké výhody. Nevidím jediný důvod, proč bychom jim měli cokoliv dávat zadarmo. Oni si myslí, že na to mají právo, protože jim to namluvili tupci, kteří točí obrovské peníze z charity. Naši lidé nemají co jíst, nemají kde bydlet, nemají na řádnou zdravotní péči, ale nataháme sem boháče z Blízkého východu, aby byli ještě bohatší. Nemá to logiku, s pomocí bližnímu to nemá nic společného. Jen někdo protočil hodně peněz ze sbírek a slušně na tom vydělal. Ze stejného důvodu zve Merkelová uprchlíky do Německa. Když je jich pak moc, snaží se je nacpat k nám. Už přeci na nich vydělali, tak ať je někdo živí.

 • Nevěřím, že to jsou křesťani nebo v ohrožení. Vypočítavé vyžírky, které než aby hly prstem, tak se tady budou válet za naše a naši chudáci a bezdomovci naše politiky nezajímají – za vše mohou politici, tak bacha koho zas budete volit! ANI JEDNOHO MUSLIMA ODKUDKOLI a ty co tady máme – vyhnat!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*