Iráčanka vaří hlavy nepřátel v hrnci – hurá

Iráčanka vaří hlavy nepřátel v hrnci – hurá

Iráčanka vaří hlavy nepřátel v hrnci – hurá, Rusové a Američané už odkryli karty a natvrdo přes média předvádějí prostřednictvím šílenství v Sýrii, o co jim ve skutečnosti jde,

americká transsexuálka, údajně politička, jde měnit svět k obrazu svému, Zeman dává přednost setkání s kágebákem Jakuninem na Rhodu před pohřbem významného izraelského státníka a další a další paniku šířící a chaotické zprávy se valí na naše hlavy a v podstatě již ani nelze rozlišovat, co je propaganda, co je hloupost a co je blízké realitě.

Jedna dnešní zpráva je ale přece jen nadějná, pozůstalí po 11. září budou moci žalovat díky novému zákonu vládu Saudské Arábie za teroristické útoky. Obama sice tento zákon vetoval, ale nebylo mu to nic platné, Kongres veto hravě přehlasoval. Dle Obamy poškodí zákon spolupráci se „zahraničními spojenci v boji proti terorismu i v jiných otázkách“ Mně se to jeví tak, že pokud ochladnou vztahy mezi USA a SA, je tu naděje na přeskupení vazeb s touto nebezpečnou zemí, která financuje ty nejextrémnější projekty na světě. Jakou roli hrají v paktu s SA americké korporace, se spekuluje na vícero úrovních a není dobré tyto spekulace přehlížet. V podstatě je podivuhodné, že USA a SA, země s tak odlišným světonázorem a životním stylem, dokázaly vytvořit zdání, že jsou spojenci, protože ve skutečnosti spojenci nemohou být, jen mají nějaký nekalý společný cíl – snad tu islamizaci planety? a až by ho dosáhly, šly by si po krku. A tak tento nový zákon možná úplně převrátí vše, co je skrytě naplánované a těch nemnoho světových magnátů třeba brzy zdegeneruje, když se mísí jen mezi sebou.

Uznávám, že tato úvaha není ani trochu hlubokomyslná, je to jen pokus vyrovnat se s tím hnusem, kterým je svět zaplavený.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*