Iráčan žije se dvěma manželkami a třinácti dětmi na peníze německých daňových poplatníků

Iráčan žije se dvěma manželkami a třinácti dětmi na peníze německých daňových poplatníků

Oficiálně je polygamie v Německu zakázána, ale několik těchto případů se již dostalo na povrch. V bavorské čtvrti Neumarkt bydlí irácký uprchlík se dvěma manželkami a třinácti dětmi, informoval zpravodajský portál Nordbayern.

Irácká rodina přišla s první vlnou uprchlíků v roce 2015 a byla původně ubytována v německém azylovém středisku, tvrdí imigrační šéf okresu Lothar Kraus. Mezitím byl irácký muž, jeho dvě manželky a třináct dětí registrováni jako uprchlíci.To, že je polygamní manželství zakázáno a dokonce trestáno podle trestního zákoníku v Německu, zde to není relevantní, vysvětluje šéf imigrační agentury.

„Pokud dojde k sňatkům v muslimských zemích, kde je polygamie povolena podle platných zákonů, obě ženy jsou v Německu považovány za jeho manželky. Polygamní manželství pak může pokračovat bez trestu. Korán toleruje manželství až se čtyřmi ženami. Takže tato manželství platí v mnoha muslimských zemích,“ uvedl.

V současné době žije rodina v bytě v Bavorsku, který platí němečtí daňoví poplatníci. Minulý měsíc jsme také informovali o uprchlíkovi „milujícím právo šaría“, který žije se svými dvěma manželkami a šesti dětmi v Německu. Rodina žije ze sociálních dávek a děkuje „mámě Merkelové“ za její pohostinnost.

(Ilustrační obrázek Foto: Yermi Brenner/Aljazeera.com)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Iráčan žije se dvěma manželkami a třinácti dětmi na peníze německých daňových poplatníků

  • Dej Bůh, aby jsme zde neměli tyto rodiny, které očekávají že bez práce jim pečení holubi budou lítat do huby. Co si Němci navařili ať si snědí. Ale mi nedopusťme, aby nás nějaké etnikum dobývalo a pak nás chtělo zotročit. Važme si proto našeho prezidenta a pana Okamury, kteří mluví logickou selským rozumem podloženou řečí a hlavně se nebojí ačkoliv vědí, že Kalouskovci a islámští piráti se mohou zbláznit a chrlí na ně jen samou nenávist a ještě k tomu i využili dítka školou povinná. Srabi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*