Invaze pokračuje: ve 3 dnech 1400 migrantů, stovky se svrabem …

Invaze pokračuje: ve 3 dnech 1400 migrantů, stovky se svrabem …

Sicílie: v posledních 3 dnech bylo přiveženo přibližně 1400 migrantů a 11 mrtvých těl. Jen Aquarius dovezla do Trapani 538 migrantů, 366 se svrabem. Nejvyšší soud potvrdil obvinění NNO Jugend Rettet z napomáhání nelegální migraci.

SOS mediteranee, německá neziskovka v akci. Fotografie je z veřejného profilu na Instagramu. (instagram – sosmediteranee)

Sicílie: 1400 migrantů,11 mrtvých

S pěkným počasím invaze migrantů na Sicílii pokračuje. Loď německé neziskovky Sea Watch dorazila do přístavu Messina s 94 lidmi naloženými v minulých dnech u pobřeží Afriky. V tento moment je již znovu na cestě směrem k Libyjským břehům.

Do přístavu Catania dorazila německá vojenská fregata F219 Sachsen se 403 migranty na palubě. Mapky jsou povoleny k publikaci v tisku, dle stanov google maps . U Marine Traffic mám registraci. (Google maps – Marine Traffic)

Zatímco do přístavu Catania dorazila německá vojenská fregata F219 Sachsen se 403 migranty na palubě, do přístavu Trapani dorazila loď Sos Mediterranee a Msf s 538 migranty.

http://www.lasicilia.it/news/cronaca/156081/migranti-riprendono-gli-sbarchi-raffica-di-arrivi-in-sicilia-403-a-catania.html

Německá NNO loď Sea Watch 3 se po vykládce hrne opět na lov migrantů. Mapky jsou povoleny k publikaci v tisku, dle stanov google maps . U Marine Traffic mám registraci. (Google maps – Marine Traffic)

Aquarius: dovoz 538 migrantů, 366 se svrabem

Trapani, 538 migrantů, dva ze tří mají svrab

Z 538 migrantů, které přivezla do přístavu Trapani loď Aquarius, bylo 366 postižených svrabem.

Po prohlídce zdravotnickým personálem z provinční zdravotnické organizace, byli migranti převezeni autobusy (které jsou prý? výhradně určeni pouze pro ně) do hotspotu Milo, kde bude prováděna profylaxe .

Dvanáct migrantů muselo být hospitalizováno. Čtyři těhotné ženy, z nichž dvě se svrabem, jeden nezletilý s břišními příznaky a šest s dýchacími příznaky, z nichž jeden se svrabem. Všech dvanáct bylo přelvezeno do nemocnice Sant’Antonio Abate v Trapani.

Z 538 migrantů, kteří přistáli (341 mužů a 198 žen), bylo 135 nezletilých (111 mužů a 24 žen) a z nich 125 nebylo doprovázeno (107 mužů a 18 žen).

http://www.lasicilia.it/news/trapani/155831/trapani-sbarcati-538-migranti-due-su-tre-hanno-la-scabbia.html

V tento moment je na lovu u Libye plavidlo německé NNO Seefuchs. Po krátké pauze na Maltě. Už ji jede na pomoc Sea Watch3. Mapky jsou povoleny k publikaci v tisku, dle stanov google maps . U Marine Traffic mám registraci. (Google maps – Marine Traffic)

Soud potvrdil zabavení lodi Juventa

NGO: „Jsme zdevastovaní“

Od srpna 2017 je v přístavu Trapani zabaveno plavidlo neziskovky Jugend Rettet: ze strany prokuratury trvá obvinění , že posádka napomáhala ilegální imigraci.

Tato neziskovka byla v kontaktu s obchodníky s lidmi: proto byla loď Iuventa zabavena.

ŘÍM – Nejvyšší soud potvrdil zabavení lodi uventa a zamítl odvolání právníků německé nevládní organizace Jugend Rettet, vlastníka zabaveného plavidla, které se nachízí od srpna 2017 v přístavu Trapani.

Podle soudu v Trapani, německá neziskovka napomáhala ilegální imigraci a tím mařila vyšetřování týkající se pšeráků lidí.

Loď Iuventa. Neziskovka Jugend Rettet je stále obviněna z napomáhání ilegální imigraci a maření vyšetřování pašeráků.Fotografie je z veřejného profilu na Instagramu. (Instagram – Jugend Rettet)

Německá NNO Jugend Rettet se na twitteru k rozhodnutí, které potvrdilo zabavení lodi Iuventa, vyjádřila takto:

„Jsme zdevastovaní“ kvůli rozhodnutí Nejvyššího soudu, ale „budeme bojovat za právo na záchranu osob v nebezpečí na moři.“

Jugend Rettet dodává:

„Budeme muset zvážit, jestli se obrátíme na Evropský soud pro lidská práva.“

http://www.lasicilia.it/news/trapani/155943/migranti-confermato-sequestro-nave-juventa-la-ong-siamo-devastati.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Invaze pokračuje: ve 3 dnech 1400 migrantů, stovky se svrabem …

  • A ejhle zase se rýsuje nový kšeft pro ty, kteří se živí farmacentickým průmyslem a mohou zas vyrábět vakcíny proti srabu. Ale některé choroby a některé formy např, tuberkulozy vůbec neumíme léčit. To nevadí tak bude vymyšlen buď nějaký preventivní lék anebo preventivní očkování u kterého se teprve ukáže co způsobí. Hlavně, že se budou soukolí tohoto průmyslu otáčet na plné pecky. O boháče však bude postaráno jinak . Ti budou ve svém soukromém teritoriu, aby náhodou se nenakazili. A někteří režiséři budoucnosti budou rádi, že lidé budou vymírat a lidstva tak bude na přelidněné zemi zase tímto způsobem méně. Ale to určitě nebude stačit takových vylidňovacích plánů je zřejmě více.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*