Invaze 21.8.1968 nebyla poslední. Bohužel.

Invaze 21.8.1968 nebyla poslední. Bohužel.

Tehdy nás obsadili „spojenečtí“ vojáci s tanky.Nakonec odešli, dočasně trvalo 23 let. V současnosti ale Evropu obsazují ilegální migranti a mám obavu, že to bude na delší dobu.

Při srpnové okupaci v období 21.8. – 31.12.1968 zemřelo 137 Čechů a Slováků, zhruba 500 lidí bylo zraněno těžce, stovky lidí lehce. Od 21.8. 1968 do 25.6. 1991 zahynulo v souvislosti s okupací Československa 425 lidí, z toho 64 bylo zavražděno. Posledním, kdo v důsledku okupace zahynul byl 16. listopadu 1990 Josef Vajdák, jehož v Teplicích srazil nákladní automobil sovětské armády. Invaze a následná okupace Československa měla za následek emigraci přibližně 100 tisíc lidí do konce roku 1969, dalších až čtvrt milionu lidí emigrovalo do pádu komunismu. Na toto období nesmíme nikdy zapomenout!V srpnu nás obsadily armády totalitních spojenců, aby nás pokořily, aby nás umlčely. V současné době nás „obsazují“ miliony ilegálních, převážně muslimských imigrantů. V drtivé většině neutíkají před válkou, ale za penězi, za podporou, ne, aby zde pracovali a přizpůsobili se. Oni nejsou ochotni respektovat naše zákony, zvyky a tradice, oni je chtějí měnit, chtějí si podrobit Evropu. To, co se děje v západoevropských velkoměstech se může brzy dít i u nás. Mocnosti, Německo s pomocí Francie, ovládají Evropu a rozhodují za nás. To musí skončit. Jde o naši svobodu, o budoucnost našich dětí.

Takto to začíná:

A takto to končí:

V srpnu nás v Moskvě zradila naše vláda. Ta současná nás dnes možná začíná zrazovat v Bruselu. To nesmíme dopustit. Diktát Bruselu musí neprodleně skončit. Ti v Bruselu, které nikdo nevolil, nemají žádné právo o nás rozhodovat!

O nás budeme rozhodovat my sami. Nikdo jiný. Proto kandiduji, protože se na tomto rozhodování o nás chci podílet.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Invaze 21.8.1968 nebyla poslední. Bohužel.

  • Byrokrati v EU chtějí země V4 trestat za to, že nechtějí přijímat migranty. Měla by být potrestaná Merkelová za to, že si je pozvala. Jsou to její „hosté“ a je to jen a jen její problém. Země V4 by měly potrestat EU tím, že přijmou legislativu, která povýší národní normy nad evropské. O EU nestojíme a nic dobrého nám nepřinese. Jde jen o sypání peněz na hromadu, o které rozhodují byrokrati. Dotace se čerpají na nesmyslné a předražené projekty a ve finále peníze vždy končí u německých firem. EU nemá pro nás smysl. Kdo straší tím, že bez EU nemůžeme existovat je stejný šílenec jako ti, kteří nás strašili před rokem 1989, že bychom bez RVHP nepřežili.
    Dejme konečně najevo, že o byrokraty z EU ani o Eurohujery u nás nestojíme. Můžeme začít v komunálních volbách.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*