Integraci čest! Němečtí fotbaloví reprezentanti věnovali dres svému prezidentu Erdoganovi

Integraci čest! Němečtí fotbaloví reprezentanti věnovali dres svému prezidentu Erdoganovi

Úspěšná dezintegrace v praxi. Fotbalové hvězdy Özil a Gündogan opět nabourali teorii supr-trupr integrace. Byť reprezentanti Německa, veřejně odhalili, že jejich prezident je Turek Erdogan. Proč tedy reprezentují Německo?

Němečtí fotbaloví reprezentanti s tureckými kořeny Mesut Özil a Ilkay Gündogana se s tureckým prezidentem Erdoganem sešli „v jednom z luxusních londýnských hotelů. Na záběrech ze schůzky je vidět, jak si s tureckým prezidentem třesou rukou a s úsměvem mu předávají své dresy. Gündogan na něj dokonce napsal, že ho věnuje „svému prezidentovi“. (iDnes.cz)

Pro nás, „méně vzdělané staré občany převážně z vesnic“, se nejedná o nic překvapivého, nicméně pro ty „více vzdělané mladé zejména z větších měst“ by se mělo jednat o další „drobné“ znamení zpochybňující sociálními inženýry (a užitečnými sluníčky a „liberálními“ experty) prosazovanou multi-kulti agendu a integraci islámské povahy do té naší.

Vždyť, kdo by měl být integrován lépe než úspěšné fotbalové hvězdy reprezentující Německo (a druhá generace tureckých migrantů)? Nicméně Özil a Gündogan zcela bez skrupulí ukázali všem multi-kulti zaslepencům, že JEJICH PREZIDENT je Turek Erdogan. Proč tedy nehrají za Turecko? A co na to Němci, ať už fotbalový svaz či politická reprezentace (po Merkel ostatně jako by se delší dobu slehla zem)?

Předpokládám, že až na pár prohlášení, se v současné době „připokakanosti“ (čti politické korektnosti) stane leda Putna. Nicméně by mě zajímalo, co by se stalo, být to v opačném gardu…
Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*