Informátor ze CNN: CIA kontroluje všechno, co děláme

Informátor ze CNN: CIA kontroluje všechno, co děláme

Informátor ze CNN tvrdí, že tato síť je doslova řízena CIA za účelem kontroly zpráv, které má americká veřejnost slyšet.    

V sérii šokujících tvrzení od Victuruse Libertase, údajný CNN zaměstnanec potvrzuje to, co bývalý hostitel a trojnásobně oceněný novinář cenou Emmy Amber Lyon uvedl v roce 2012 – tedy že americký „hluboký stát“ donutil CNN, aby publikovala a vysílala vládní propagandu.

Podle zasvěcence: NBC, Huffington Post, New York Times, Washington Post a Fox jsou také do určité míry infiltrovány Ústřední zpravodajskou službou.

Victuruslibertas.com informoval:

Toto jsou přesně slova našeho zdroje, „Je to opravdu špatné. Máme zde lidi ze CIA po celou dobu.“

Náš insider tvrdí, že CIA především mluví s Jakem Tapperem, Wolfem Blitzerem a Jeffem Zuckerem. Náš zdroj říká, že CIA jim řekne, co mají tvrdit a všichni jsou velice naštvaní na „Assangův únik tzv. Vault 7.“

Podle našeho zdroje, úniky Vault 7 „pustily kočku z pytle“.

Náš zdroj také tvrdí, že Tapper se těchto kluků bojí. „On kývá hlavou jako poslušný pes a pak na nás křičí a proklíná Assange,“ říká náš zdroj.

Další zajímavou lahůdkou, o které náš zdroj hovořil, je, že Tapper mluvil o zabití Assange za pomocí dronu.

Náš zdroj tvrdí, že někdo z členů produkce pro Don Lemona byl slyšen, jak říká, že zdejší „osobnosti“ se mohou objevit v únicích WikiLeaks, protože CIA má velmi blízký vztah se všemi „půvabnými lidmi“ v CNN.

CIA řídí stroj, který vytváří zprávy. Lidi, není divu, že se Jake Tapper bojí. On bude odhalen jako mluvící loutka tajných služeb stínové vlády.

CIA má ústavně zakázáno špehovat Američany. Oni včera vyšli ven a přísahali, že občany nešpehují. O 24 hodin později, Assange uvedl, že existují případy 22.000 domácích špionáží CIA jen v prvních 3-4 datových položkách.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*