Informátor: Le Penová by mohla zkopírovat Trumpův imigrační zákaz, pokud bude zvolena

Informátor: Le Penová by mohla zkopírovat Trumpův imigrační zákaz, pokud bude zvolena

Vůdkyně francouzské Národní fronty Marine Le Penová zváží, zda zkopíruje omezení imigrace prezidenta Trumpa pro země spojované s terorismem, pokud bude zvolena prezidentkou, říká vrchní zástupce její kampaně.         

Steeve Briois, vedoucí člen přední francouzské Národní fronty byl tázán novináři, zda Le Penová zvažuje zavedení podobné imigrační politiky, jako Trump, pokud bude zvolena jako nové prezidentka Francie.

„Proč ne,“ řek Brioris. „Již nežijeme v zemi medvědí péče. Žijeme v hrozném světě. Takže čas od času, musíme učinit autoritářská opatření, i když jsou šokem.“

„Je pravda, že Spojené státy jsou také terčem pro džihádisty, takže pokud je chce tím Trump chránit, že zakáže příchod těchto lidí z těchto zemí, má právo to udělat.“

„Je zřejmé, že je to nešťastné pro ty, kteří s tím nemají nic společného,“ dodal Briois.

Trump nařídil čtyřměsíční pozastavení imigrace do USA ze seznamu sedmi zemí spojených s terorismem, který byl prvně sestaven Obamovou administrativou.

Každý, kdo cestuje z Iráku, Íránu, Somálska, Sýrie, Libye, Súdánu a Jemenu se potýká s vízovou 90denní suspenzací, kromě diplomatů a občanů Velké Británie s dvojím občanstvím.

Ačkoli se Le Penová nevyjádřila přímo ohledně nové Trumpovy politiky, pochválila jej při několika příležitostech a dokonce poukázala na podobnosti v jejich kampaních.

„My jsme podobní, protože nejme součástí establishmentu, nejsme součástí systému, a nejsme na nikom závislí, tudíž nebudeme od nikoho přijímat rozkazy,“ řekla Le Penová kanálu CNN.

„Donald Trump dokázal to, co bylo prezentováno jako zcela nemožné,“ dodala Le Penová. Takže je to znamení naděje pro ty, kteří nemohou snést divokou globalizaci.“

Několik průzkumů ukazuje, že Le Penová vede v průzkumech veřejného mínění před prvním kolem hlasování ve francouzských prezidentských volbách, které jsou plánovány na duben, což signalizuje, že nacionalismus i nadále nabírá na síle po celém světě, poté, co se Trump dostal do Bílého domu.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Marine Le Penová Foto: AP)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Informátor: Le Penová by mohla zkopírovat Trumpův imigrační zákaz, pokud bude zvolena

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*