Indie poslala za mříže 8 oslů za chroupání drahých rostlin (Video)

Indie poslala za mříže 8 oslů za chroupání drahých rostlin (Video)

Ne, opravdu se nejedná o vtip, ale stalo se to v Indii, viz video níže. 

Stádo oslů, které se krmilo rostlinami určenými pro místní věznici v severní Indii, zkoušelo trpělivost pracovníků zařízení, kteří ji nakonec ztratili a živá zvířata uvěznili. Zvířata byla osvobozena poté, co musela strávit čtyři dny za mřížemi.

Skupina čtyřnohých vězňů po čtyřech dnech šťastně opustila věznici ve městě Orai v Uttar Pradesh, podle zpráv místních médií. Přinejmenším jeden z bývalých zločinců pocítil na svobodě úlevu, když se poklusem vydal dopředu, jak je vidět na videu, které sdílely místní zdroje.Zločinecká osmička si vychutnávala některé drahé rostliny, které byly pěstovány pro výstavu ve vězení na příkaz jednoho z vyšších úředníků zařízení, podle ředitele Mishra. „I přes varování, majitel zde osly nechal volně puštěné, proto jsme je zadrželi,“ píše deník India Today.

„Udělali jsme pro ně uvnitř všechna opatření,“ řekl vězeňský pracovník. Zvířata byla zatčena 24. listopadu poté, co se zaměstnancům věznice nepodařilo kontaktovat jejich majitele jménem Kamlesh. „Několikrát jsme volali majitelům a pokaždé nám sdělili, že jim zvířata nepatří,“ řekl vedoucí věznice Sitaram Sharma.

Muž však údajně hledal své nezvěstné stádo a požádal o pomoc místního politika, když se dozvěděl o jejich bizarním zatčení. Nešťastný majitel musel zaplatit kauci, aby mu byli jeho zvířecí zločinci vráceni zpět.

 

(RT/ svobodnenoviny.eu Foto: screen Youtube)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*