Imigranti: Sexuální násilí, přepadení a krádeže na Sardínii. Nová trasa z Alžíru a Tunisu

Imigranti: Sexuální násilí, přepadení a krádeže na Sardínii. Nová trasa z Alžíru a Tunisu

Sardínie kolabuje pod náporem imigrantů a bezpečnost občanů se vymyká z rukou. Cagliari: nelegální imigranti z Alžíru, kteří přistáli v posledních dnech, přepadávají, krádou a osahávají dívky na ulici. Napětí a strach občanů roste

Nelegální imigranti (ilGiornale)
Nelegální imigranti (ilGiornale)

Zatímco média byla zaneprázdněna zprávami o referendu, invaze nelegálních imigrantů byla v plném proudu. Tentokrát chci opět informovat o Sardinii.

Sardínie kolabuje pod náporem imigrantů. Ke kvótám stanoveným ministerstvem vnitra se přidávají provizorní lodě, které připlouvají přímo z Alžírska a Tuniska. V ostrovních přijímacích zařízeních je umístěno více než 4500 migrantů, ale další přísun se nezastavuje. 2 září loď Dattilo přivezla do Cagliari 931 lidí, zrovna když ministerstvo vnitra přidělovalo autonomnímu regionu další kvótu 1262 uprchlíků.

Opakované přistání alžířanů se vyšplhalo na vysoké číslo. U toho posledního se jedná o 172 osob co přistáli před pár dny na pobřeží Sulcis.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/i-migranti-arrivano-sardegna-aperta-nuova-rotta-dallalgeria-1303160.html?mobile_detect=false

 lžířani plují na Sardínii na různých lodičkách ... malých, ale v hojném počtu. (Ansa)
lžířani plují na Sardínii na různých lodičkách … malých, ale v hojném počtu. (Ansa)

Migranti z Alžíru v Cagliari, sexuální násilí, přepadení a krádeže :

Třináct zatčení za méně než 48 hodin v Cagliari: protagonisté různých trestných činů jsou alžířani.

Jedná se o skutečně alarmující eskalaci přepadení, krádeží mobilních telefonů a osahávání žen na ulici, ale i loupeže a prodeje kradeného zboží s cílem získat peníze a opustit ostrov.

Dnes ráno na policejním ředitelství Alfredo Fabbrocini (vedoucí mobilní jednotky) nastínil bilanci situace ve městě Cagliari, která není vůbec “růžová”.

Zejména z posledních zpráv vyplývá, že byli dopadeni tři Alžířané po loupeži v obchodě počítačových předmětů, (A-Key na via Roma ), kde kolem 5 hodiny ráno byly ukradeny PC, počítačové produkty a software; dále dva občané, opět Alžířané jsou zatčeni, protože osahávali zaměstnankyni baru, další dva byli zajištěni, protože neuposlechli dekret o předchozím vyhoštění, pak další se zase pokusil o krádež automobilu . Nedávno dva příslušníci vězeňské služby v civilu chytili v ulici La Playa kapsáře specializovaného na mobilní telefony.

 Někteří zadržení alžířani v posledních 24 hodinách ... policejní ředitelství v Cagliari. (Casteddu Online)
Někteří zadržení alžířani v posledních 24 hodinách … policejní ředitelství v Cagliari. (Casteddu Online)

Zde uvádím některá další vyjádření:

Pierpaolo Cassoni (mladí Forza Italia – FI), kterému se stala osobně epizoda s mobilním telefonem a imigranty se svěřil: Město Cagliari se stává provincií severní Afriky nejhoršího rázu, co se týče sexuálního násilí, zločinců a extremistů vůbec.

Radní města Cagliari, Stefano Schirru (FI) řekl: lidé mají strach se procházet po ulicích svého města. Nejzávážnější věc je, že neexistují žádné exemplární tresty: po zatčení a identifikování migranti vědí, že po několika hodinách budou mít v ruce virtuální vyhošt’óvací list, ale nikdo je do jejich vlastní země neodveze. A tak se budou i nadále cítit neohroženi a nic je neodradí od spáchání trestného činu, provedení loupeže a obtěžování občanů.

Regionální koordinátor Noi con Salvini, Daniele Caruso řekl: V Miláně je armáda a zablokovaná imigrace. Na Sardínii otevřené dveře, neustálé připlouvání lodí a to i ve vojenském polygonu a teror v ulicích. Toto je obraz lhostejnosti “ Renziho (již téměř ex) vlády” na našem ostrově.

Cagliari je hlavním městem Sardínie a je velmi navštěvované, mnoho lidí přijíždí do Cagliari trajektem či letecky. Osobně jsem zde v minulosti nikdy neměla pocit nebezpečí a procházela jsem se klidně při návštěvách Cagliari i v pozdních nočních hodinách. Když slyšíme název Sardínie … vybavíme si léto, nádherné pláže, místy ještě nedotčenou přírodu a gastronomii. Bude to ještě platit příští dovolenou ? Co si vybavíme příště ???

Mezitím co píšu toto svědectví o narůstající a nezvladatelné nelegální imigraci v Cagliari, přichází nová zpráva: další dívka byla přepadena imigranty u nemocnice v Cagliari a byl jí vyrván mobil z ruky zatímco hovořila. Nastala skutečná revolta rozzuřených občanů této čtvrtě, kteří nelenili a pomohli policii blokovat lupiče. Napětí se stále stupňuje a to již delší dobu …

http://www.castedduonline.it/cagliari/centro-storico/42542/migranti-algerini-a-cagliari-ora-spuntano-le-violenze-sessuali.html

http://www.castedduonline.it/cagliari/centro-storico/42551/cagliari-altra-ragazza-scippata-al-san-giovanni-di-dio-allarme-rosso.html

http://www.ansa.it/sardegna/notizie/2016/12/06/migrantidopo-sbarchi-delinquonoarresti_c17e06b3-e001-4558-8268-5fbf85a8bcf2.html

http://www.ansa.it/sardegna/notizie/2016/12/03/notte-di-sbarchi-nel-sulcis130-algerini_655b0310-a8cd-4d3a-840f-bb0db6d104e1.html

http://www.sardegnaoggi.it/Cronaca/2016-12-04/34217/172_migranti_arrivati_nellIsola_in_due_giorni_Sono_tutti_algerini.html

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Imigranti: Sexuální násilí, přepadení a krádeže na Sardínii. Nová trasa z Alžíru a Tunisu

  • Odpoved Jane:

    Politiky EU obcane nezajimaji. Ten jeji tatinek pracoval mozna na tom, aby cmoudu zde bylo stale vice. Ponechavaji ten chaos, sve obcany nebrani, naopak. Je cas s EU zatocit a vystoupit.

  • V Magreb statech severni Afriky neni zadna valka. A tedy vsechny ekonomicke migranty nevpoustet vubec do zeme a posilat je zpatky. Jak neni nas problem. Ty podminky musi byt tak tvrde, ze je pres parazitni nadeje od cesty odradi. Je jenom otazka, zda to neni zamerne a organizovane. Neokonzervativci v USA stale sni o NWO a delaji pro zniceni Evropy vsechno. Natistene penize v miliardach se daji pouzit vsude. Jakto, ze neni zadna inflace a $ stoupa dokonce na hodnote vuci € ? Zidovsti financnici si na nas vymysleli figl. O to hroznejsi bude pak financni krize, ktera ale uz zde mela vypuknout pred lety.

  • Všechny naše sluníčkáře bych tam poslala, aby jako sluníčka pomáhali v praxi. Možná , že by některé sluníčkářky dopadly jako ta studentka z Německa, která jim také pomáhala asi jí to tatínek vysoce postavený politik z EU schválil a teď by mne zajímalo jak změnil názor. Když holt někdo není schopen chápat normálně tak je nejlepší praxe a zažít tu hrůzu na vlastní triko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*