Imigranti jsou jako alkohol. V malých dávkách prospívají…

Imigranti jsou jako alkohol. V malých dávkách prospívají…

Ale ve větších mohou škodit. Je tomu 45 let, kdy jsem jedné skupině dánských studentů vyprávěl, že v Praze žil a zemřel Tycho Brahe .Chvíli byl problém s pochopením, protože Dánové to jméno vyslovují jako Brach.

Ale jedna věc je jistá, Tycho (de) Brahe byl pro naší tehdejší společnost zcela nepochybně obohacením a byli bychom tehdy bývali naprostými bloudy, kdybychom jeho schopnosti a znalosti odmítli pouze proto, že je cizinec, imigrant.

Ale zpět k tomu alkoholu. Ten dokáže být, stejně jako imigranti velmi zrádný. Můj tatínek, a to zcela bez žertu, trpěl na nedostatek alkoholu. Jako chlapec z chudé slovenské rodiny, kde se i chleba před dětmi zamykal, zbožňoval jídlo nade vše.

A proto, když ho v Praze měl dostatek, ba dokonce nadbytek, nešetřil. Likvidoval to jídlo ze všech sil, až si vypěstoval celkem významnou obezitu. Nikoli morbidní to ne, ale byl to takový „Rolling Ball“, valící se koule.

A lékaři mu říkali „pane Hermánku, alespoň jednou týdně prosím ten tvrdý alkohol, aby se Vám rozpustil tuk v cévách“. Ale, kdepak tatínek. Jako hrdý Slovák na doporučení lékařů kašlal a dožil se tak, jinak při plném zdraví, pouhých 79 let. Alkohol by mu asi tak 5 let přidal.

muslimky chomutov

Jsou ovšem i opačné případy, kdy je alkohol, a to hlavně tvrdý, požíván nadmíru. To máte jako s autem. Plížit se 5 km/h není na nic, ale „nahulákat“ to ve 200 km/h do mostního sloupu také není příliš zdravé. A seznam našich „velikánů“, kteří na alkohol dojeli by byl dlouhý.

Mě, před asi deseti lety poslali na sono a též jsem byl s ramenem poslán k lékaři. Sono obsluhovala lékařka ruské národnosti, která se sem před 30 lety vdala a rameno mi ošetřoval lékař snědé pleti, původ mi, na rozdíl od paní doktorky neřekl.

Byl v tomto případě nějaký závažný problém? Nebyl, protože oba dva to byli lidé kvalifikovaní, i když s českým jazykem měli trochu problémy. Když jsem paní doktorku slyšel na chodbě před ordinací hlasitě hovořit, měl jsem dojem, že mluví nějaké cikánka.

Prostě a jednoduše, na rozmanitosti není nic špatného. Já například dohodil dobré zákazníky firmě provozující Segway a když jsem si tam šel pro provizi, tak mi ji málem, ti cizinci zasraní nedali. Ale já ji z nich vyrazil a bylo to přesně tak, jako s českými vyčůránky.

Takže, cizince ano, invazi cizinců ne. Je ta zpráva, paní Smetánková (Kolářová) jasná? Ve svém článku Na heslo Čechy Čechům už začínám být alergická totiž zcela neorganicky směšujete dohromady dvě věci:

  1. Komunistickou totalitu a
  2. Odpor k imigrantům

Na příkladech, a ještě k tomu ne přesných, uvádíte věci tak, jakoby ti, kdo volají Čechy Čechům chtěli zpět komunistickou diktaturu. Pro toto tvrzení nemáte jediné rozumné opodstatnění, snad kromě toho, že za komunistů byly zavřené hranice.

Skutečnost je ale taková, že míra infiltrace naší společnosti, proti které nikdo rozumný nic nenamítá (Cikáni, Vietnamci, Ukrajinci, Slováci – každé to etnikum jinak a jiným dílem) nebo namítat ani nemůže. Jsme, celkem vzato spokojeni.

Ale to, s čím vůbec spokojeni nejsme, je to, že nejrůznější dobroserové hodlají otevřít naši zemi masivní muslimské emigraci.

A to slovo „muslimská“ podtrhuji a zdůrazňuji, protože invaze nějakého mixu 100.000 Slováků, Ukrajinců, Vietnamců a Cikánů by nás vůbec nerozhodila.

Ale 100.000 muslimů – katastrofa na dohled. Francie hadr a podobně. Já vím, že 100.000 je přehnané číslo, ale národ, aby přežil jako národ, musí být připraven na všechno. A to vy, paní Smetánková (Kolářová) zcela úmyslně torpédujete.

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Imigranti jsou jako alkohol. V malých dávkách prospívají…

  • Máme zkušenosti s imigranty z Indie, kteří se za staletí nedokázali přizpůsobit. Když je jich málo pohromadě, jsou úslužní, snaží se být slušní apod. Jak je jich víc pohromadě, je to vždy pohroma. S novodobými imigranty to bude totéž s tím rozdílem, že ti původní nás jen okrádají a ti novodobí nás budou rovnou zabíjet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*