Imigrant brutálně napadl sportující ženu, sexuální obtěžování žen v Bagnoli pokračuje

Imigrant brutálně napadl sportující ženu, sexuální obtěžování žen v Bagnoli pokračuje

Itálie: Žena byla napadena, když dělala Jogging. Podařilo se jí uniknout, zachránilo ji projíždějící auto. Stalo se to u azylového centra San Siro v Bagnoli, kde se již vyšetřují sexuální útoky na uklízečky a prostituce imigrantů.

Agrese poblíž centra pro imigranty, ex kasárna San Siro v BAGNOLI DI SOPRA (PADOVA)

Z ničeho nic se objevil na kole imigrant, obličej měl částečně zamaskován kšiltovkou a začal sportující ženu tlouct do obličeje a lomcoval s ní.

Guvernér regionu Veneto Luca Zaia odsoudil tuto situaci se slovy:

„Kdo znásilní nebo se dopustí trestných činů, neměl by být klasifikován podle barvy pleti, národnosti nebo náboženství, měl by být potrestán. Tečka … Zaia dále uvádí, že „tento způsob přijímání se musí zamítnout. Nemůžeme dát pohostinství osmi z deseti, kteří nikdy nebudou uznáni jako uprchlíci – vysvětlil – nemůžeme nachat vstoupit na naše území, v oblasti Veneto, lidi, kteří přicházejí ze zbytku světa, o nichž nic nevíme. Nevíme, jestli se u nich doma zabývali dobročinnou činností a nebo jestli to nejsou delinkventi už v jejich domovech. “

 Centrum pro imigranty v Bagnoli di Sopra ... skandál homo- prostituce. (TG Padova)
Centrum pro imigranty v Bagnoli di Sopra … skandál homo- prostituce. (TG Padova)

Video, Roberto Marcato: https://www.facebook.com/tgpadova/videos/1281732371875487/

Krajský zastupitel Roberto Marcato, který se osobně dostavil na protest občanů, uvedl:

Dáváme vládě ultimátum 20 dní, chceme odpovědi týkající se uzavření tohoto centra. Občané a starostové této oblasti už nemají sílu čelit této situaci. Jsme připraveni přijmout opatření k uzavření tohoto přijímacího střediska a jestli to bude nutné tak i blokádou.

Zaia i Marcato jsou členové Ligy severu ( Lega Nord).

Protest občanů v Bagnoli di Sopra. (il mattino)
Protest občanů v Bagnoli di Sopra. (il mattino)

Z ničeho nic se objevil na kole imigrant, obličej měl částečně zamaskován kšiltovkou a začal sportující ženu tlouct do obličeje a lomcoval s ní.

Stalo se to v pátek večer, přibližně ve 20 hodin v Bagnoli di Sopra, v provincii Padova.

41 letá žena si šla po práci zaběhat. Její trasa vedla podél cyklistické stezky v centru obce. Když běžela ulicí, nedaleko od bývalé vojenské základny San Siro, kde sídlí provinční přijímací středisko pro uprchlíky, byla nečekaně napadena. Muž, bez zjevného důvodu, ale pravděpodobně s úmyslem znásilnit, začal bít ženu do obličeje a lomcovat s ní. Agrese trvala sice jen chvíly, ale zato velmi intenzivně. Oběť měla naštěstí sportovní kondici a tak po tom, co se jí podařilo vymanit ze sevření svého útočníka, dokázala utéct. Zachránil ji motorista, který tam v té chvíli náhodou projížděl.

Tato agrese byla okamžitě nahlášena na policii, která ihned spěchala na místo útoku.

Cizinec se však mezitím zmizel tak rychle, jak se objevil. Policie našla pohozené kolo a čepici nedaleko v poli. Hledala se celé hodiny nějaká stopa, ale zločinec ve tmě úplně zmizel. Mezitím byla oběť odvezena do nemocnice. Utrpěné pohmožděniny nejsou naštěstí životu nebezpečné. Otřes mozku, zlomené žebro a hlavně velký šok. Momentálně je nemožné identifikovat násilníka a zjistit, jestli to byl jeden z 800 hostů centra.

Video, protest občanů … Bagnoli ha detto NO: https://www.facebook.com/alessio.capuzzo/videos/10210275301291571/

Zpráva o útoku se v obci Bagnoli di Sopra rychle rozšířila. Občané jsou již značně podrážděni přítomností mnoha vzpupných cizinců, a každý si tu agresi okamžitě spojil se základnou San Siro.

 Bagnoli ha detto NO . Roberto Marcato, Andrea Ostellari a starostové Filippo Lazzarin, Modesto Lazzarin a další starostové blízkých oblastí žádají o uzavření centra. Jmenovaní jsou členy Lega Nord. (fb)
Bagnoli ha detto NO . Roberto Marcato, Andrea Ostellari a starostové Filippo Lazzarin, Modesto Lazzarin a další starostové blízkých oblastí žádají o uzavření centra. Jmenovaní jsou členy Lega Nord. (fb)

Na stránce na Facebooku „Bagnoli říká ne“ (Bagnoli dice no) se objevilo mnoho rozhořčených komentářů: “ V Bagnoli se už vůbec nedá žít ! Můžete je najít kdekoliv, kdykoliv. Poroučej tady oni. Jsou arogantní. Bezohlední. Nevychovaní “ píše Elisa. Někdo pak vidí spojitost páteční epizody s nedávno podanými stížnostmi z důvodu obtěžování některých zaměstnankyň kooperativy Edeco. „Co když se jedná o stejného hosta, který napadl dívky z úklidové čety? Znamenalo by to, že nebyl zadržen – dospěl k závěru Simone – to by bylo velmi závažné. “

Imigranti v Bagnoli ... (il Mattino)
Imigranti v Bagnoli … (il Mattino)

Tato stránka sdružuje obyvatele oblasti, kteří bojují již dlouhou dobu o uzavření imigračního centra provozovaného ne-ziskovkou Edeco. Bagnoli di Sopra má přibližně 3600 obyvatel a 800 nelegálních imigrantů – žadatelů o azyl.

http://mattinopadova.gelocal.it/padova/cronaca/2017/03/17/news/bagnoli-donna-italiana-aggredita-da-un-profugo-a-san-siro-1.15046153

http://mattinopadova.gelocal.it/padova/cronaca/2017/03/18/news/donna-aggredita-a-bagnoli-si-indaga-per-tentata-violenza-sessuale-1.15051660

http://corrieredelveneto.corriere.it/veneto/notizie/cronaca/2017/18-marzo-2017/fa-jogging-all-hub-bagnoli-aggredita-uno-straniero–2401384933047.shtml

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/bagnoli-denucia-molestie-dei-migranti-e-coop-caccia-1376556.html

http://www.vvox.it/2017/03/06/bagnoli-caccia-a-sfruttatori-sessuali-di-migranti/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*