Ilustrace „silvestrovkého“ násilí na ženách prý pobuřují. Ty co zesměšňovaly papeže ale ne

Ilustrace „silvestrovkého“ násilí na ženách prý pobuřují. Ty co zesměšňovaly papeže ale ne

Prý neexistují důkazy a fotografie. Co na tom, že je youtube.com plné videí dokládajících to silvestrovské násilí na ženách? Karikatury ponižování žen vadí, ale karikatury zesněšňující papeže a Mohameda byly v pohodě.

Reaguji na článek na idnes ZDE. Mnohem větší poprask v Evropě vzbudilo dosavadní chování migrantů. Ale to media zamlčují. Ty sluníčkářské články a komentáře zlehčující silvestrovké útoky migrantů na ženy v celé Evropě jsou zrůdné a nechutné. Přestože policejní orgány z mnoha zemí Evropy tyto útoky přiznaly, media, včetně těch našich, se je snaží bagatelizovat a znevěrohodňovat. Nevím, jak by bylo komentátorům píšícím tyto články milé, pokud by jejich partnerka byla obstoupena (jak konstatovala zahraniční media) davem arabů, byly by jí mačkány bradavky, saháno do rozkroku a to i pod kalhotkami. Media dluhodobě zamlčují chování migrantů, znásilňování, krádeže, terorizmus, vypalování obchodů, drogové mafie, přestože je těchto informací plný internet. Přestože tato fakta potvrzují starostové měst Německa, Švédska, Francie, Velké Británie a dalších zemí.

Kdo má tedy pravdu? Policie a politici daných zemí, nebo „komentátor“ čekého media? Našel by odvahu podívat se těm stovkám, množná tosícům napadených či znásilněných žen do očí? Dokázal by se podívat do očí těm stovkám znásilněných dětí ve Velké Británii ze strany Palestinců? Kde berou tu drzost ignorovat a zesměšňovat utrpení těch žen a dětí, tito novináři? Jak je možné, že Andrej Babiš, jež oficielně zastává nekompromisní postoj k ekonomickým migrantům a k migrantům, jež páchají tato zvěrstva, dopustí, aby jeho medium tyto věci sluníčkářsky zlehčovalo či dokonce zamlčovalo? Myslí si, že se snad to, co se děje v Evropě, se ČR netýká? Vždyť to samé se začne brzy dít u nás! Věšet si na facebookovou „hlavu“ francozskou trikoloru a tak tleskat karikaturám papeže a na druhou stranu odsuzovat grafiku, poukazující na ponižování evropských žen je zrůdnost a pokrytectví!

Politici i redaktoři populisticky propagují „kvóty“ pro ženy v politice i podnikání. Svým postojem k ženám Evropy, napadaným migranty však dávají najevo, že ženy považují za něco „podřadného“. To považuji za zcela nepřijatelné!

Ilustrace k silvestrovské noci násilí na obálce německého magazínu Foto: Focus
Ilustrace k silvestrovské noci násilí na obálce německého magazínu Foto: Focus

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Ilustrace „silvestrovkého“ násilí na ženách prý pobuřují. Ty co zesměšňovaly papeže ale ne

  • Autor se trošku spletl-ty tisíce znásilněných dětí v GB neměli na svědomí Palestinci,ale Pakistánci-mimochodem už od šedesátých let si je tam briti dobrovolně tahají a ne jen za levicových vlád-nasrali si jich tam statisíce

  • Nezahalená žena, kterou si zrovna nehlídá muž, je pro Muslima volná a může si s ní dělat co chce. To jim z hlavy nikdo nevyžene. Nakonec budeme muset zřizovat domobrany a své ženy a dcery bránit se zbraní v ruce, protože vyvolení zvou Muslimy do našich domovů. Pokud si je Merkelová pozvala, ať se o ně stará a hlídá je a necpe je k nám.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*