Idaho: Tři syrští „uprchlíci“ znásilnili malou holčičku pod ostřím nože a poté ji pomočili

Idaho: Tři syrští „uprchlíci“ znásilnili malou holčičku pod ostřím nože a poté ji pomočili

Tři syrští uprchlíci údajně v Idahu znásilnili holčičku pod ostřím nože a poté se na její tělo vymočili. Incident rozzuřil místí obyvatele, kteří žádají obvinění členů městské rady za zatajení útoku.                     

K sexuálnímu útoku údajně došlo dne 2. června, ale nezískal prakticky žádnou pozornost médií, kromě jedné vágní zprávy v deníku KMVT report.

Nicméně, obyvatele se o tom co se opravdu stalo, informovali navzájem na sociální síti. Blog Creeping Sharia přišel z informací, že oběť byla mladá dívka, která se narodila předčasně a byla „málo rozvinutá na svůj věk“.

Pachatelé byli tři syrští mladíci ve věku 8,10 a 13 let, nejstarší z nich útok inicioval.

Holčička si hrála venku poblíž bytových domů Fawnbrook, kde ji chlapci dali nůž ke krku a přinutili jí, aby šla s nimi dovnitř prádelny. Poté byla holčička svlečena, znásilněna a útočníci se na ni vymočili. 13letý mladík údajně nařídil mladším chlapcům, aby se na ni vymočili, protože nebyli schopni ejakulace.

Babička oběti holčičku nalezla a poté zavolal dívčinu matku, která zavolala policii. Policii trvalo dvě a půl hodiny, než dorazila na místo, ale nebyla schopna přijmout veškerá opatření, vzhledem k „jazykové bariéře“.

Když policie přijela na místo, matka údajných násilníků byla schopna říci jen „žádná policie,“ zatímco otec údajně gratuloval svému 13letému synovi. Záznam celého útoku byl zachycen na chlapcově mobilu.

Další zpráva KMTV odhalila, že „případ byl již oficiálně uzavřen soudcem s žádnou šancí na to být znovu otevřen, protože všechny zúčastněné strany jsou v nezletilém věku.“

Video ze zasedání Rady ukazuje, jak rozzlobení obyvatelé chtějí vědět, proč zastupitelé nedělají nic v řešení údajného znásilnění, stejně jako v mnoha jiných případech zahrnujících syrské uprchlíky, kteří jsou ubytováni v této oblasti, včetně útočných incidentů a případů, kdy muslimové plivou na nemuslimy.

V Fawnbrook je údajně umístěno asi 50 syrských uprchlíků.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Idaho: Tři syrští „uprchlíci“ znásilnili malou holčičku pod ostřím nože a poté ji pomočili

  • No prosim, a pak takova nana Coxova agituje pro multikulti. Co by asi rikala , kdyby slo o jeji dceru? Umim si predstavit, ze by se tech nasilnickych negramotnych hovad jeste zastala a rekla, ze to tak ti mladici nemysleli. Husa jedna!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*