Hutko-ty ses jako blbec narodil a chytrej zcela určitě neumřeš. Vůl zůstane volem, i kdyby na housle hrál.

Hutko-ty ses jako blbec narodil a chytrej zcela určitě neumřeš. Vůl zůstane volem, i kdyby na housle hrál.

Známe tě Hutko už dlouho. Nemakačenko, lihocuc, hulič, řiťolez, ale nesmírně inteligentní a submisivní ve své skupině Havlistických rypáků a kolaborantů. Hlavně, že jsi Hutko v roce 1989 vykřikoval-chceme demokracii, svobodu. Nejsme jako oni!!! Ano nejste jako oni. Jste líný dobytek žijící na úkor společnosti. Jste sprostá čuňata, která nectí nic. Ani úcta ke starému člověku Vám nic neříká. A prezident??? Koho by to zajímalo-že???Pamatuji dobu, kdy ses válel s Havlem pochcanej po příkopech a možná, že jsi byl i pos……!!! Ty máš odvahu-ty špíno jedna, se svou minulostí strefovat do prezidenta??? Urážet ho a přát mu smrt??? Ty chceš asi zlatého slavíka že??? Ty chceš být v televizi??? Jenže synku-už seš vyčpělej a profláknutej. Lidi ti na ty tvoje kecy z vysoka. Jen riskuješ, že ti nějaký vlastenec upraví tu tvou bezdomoveckou fasádu.

Já vím, že Zeman jakožto prezident není volbou all inclusive, ale koho by měl člověk volit??? Snad ne Schwarzenberga, Kalouska nebo Drahoše??? To je stokrát lepší Zeman, než ti kolaboranti. Avšak jakým právem si ty dobytku dovoluješ hanobit hlavu státu??? Co ty jsi kromě prochcanejch kalhot dokázal??? Snad akorát tak nasírat a rozeštvávat lidi-to by ti šlo. Jen ti nějak uniká, že se už nepíše rok 1989. Děláš bohužel ostudu celému národu a zemi!!! Myslím však, že prezident Zeman tvůj inteligentní výpotek přejde s úsměvem, neb ty nejsi hoden ani toho, aby jsi mohl stát v trusu jeho koně. Tebe lze snad jen politovat a ukazovat tě mladým lidem, aby jasně viděli k jaké demenci přivede člověka přemíra alkoholu a mařeny.

No a co prezident???

Vážený pane prezidente.

Přijměte prosím mou upřímnou omluvu za to hovádko. Ono je totiž rozumu mdlého a neví, co činí.Dost možná by nebylo marné mu zajistit protekční klecové lůžko v Bohnicích.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hutko-ty ses jako blbec narodil a chytrej zcela určitě neumřeš. Vůl zůstane volem, i kdyby na housle hrál.

  • · Edit

    Dobrý večer pane Rambousku, dle mého názoru zde samou pravdu píšete.
    V jednom momentu Vašeho textu si dovoluji polemizovat.
    Pokud by toho trusu měl ten houmlesák větší množství, třeba po spodní obroučky těch brejliček, tak by toho stání za koněm pana prezidenta určitě hoden byl, ostatně je na takové prostředí již navyklý. Vaše charakteristika tohoto tvora je dle mého názoru dokonalá a naprosto vyčerpávající. Ondra

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*