Hrůzné počty útoků kyselinou v Británii, Itálie nás chce trestat a ČR pošle stamiliony

Hrůzné počty útoků kyselinou v Británii, Itálie nás chce trestat a ČR pošle stamiliony

Premiér Itálie Conte by chtěl trestat země, které odmítají migranty, protože jeho nová vláda je chce přerozdělovat. Británie a rekordní počet útoků kyselinou. Česko pošle stamiliony Africe a Piráti u nás ruší linku pro vozíčkáře..

Nový italský premiér Giuseppe Conte ve středu navštívil Brusel a myslím, že své Bruselany potěšil. Italové možná budou ochotni opět otevřít přístavy uprchlíkům a spolu s Francouzi i Němci se shodli na novém systému přerozdělování uprchlíků.Velká Británie se k nim určitě nepřidá, protože ta má svých vlastních starostí nad hlavu. Bylo by to i takové trochu špatné historické vzpomínky vyvolávající, kdyby o nás opět rozhodovali Němci, Italové, Francouzy a Britové. Itálie mluví o sankcích pro země, které uprchlíky odmítají a svrhli premiéra, který je odmítal stejně jako my. Neboli Itálie opět změnila kormidlo směrem k povinému přerozdělování migrantů. Předčasné volby všechny strany, co odsunuli vlastence Salviniho za mě zbaběle nechtějí, ale uprchlíky přerozdělovat, nebo sankcionovat země, co je odmítají, by chtěli.

A to nám ještě pan odcházející předseda Evropské komise Juncker odhodlaně na závěr své mise vzkazuje, že přijímání lidí, kteří přicházejí zdaleka, je součástí evropského způsobu života. Ten způsob života se ale v některých zemích nenávratně mění. V Británii se útoky kyselinou stali již téměř normou.

Počátkem měsíce v Birminghamu utrpělo šest lidí zásah kyselinou v supermarketu, když dvě byli děti. Dva zloději jej přišly vyloupit a protože obsluha z toho nebyla nadšena, tak začali útočit kyselinou a v Británii to není zdaleka poprvé. Křičící děti, sanitky, policisté, panika aneb Británie roku 2019. Tento hrůzný kyselinový fenomén je v Británii na vzestupu, a to raketovém. V Británii asi aby byl člověk každý moment připraven na vše.

Hned prvního září seděli dva muži v poklidu ve svém vanu ve Storbridge, 13 km od Birminghamu, poblíž populárního dětského komplexu, když k nim přistoupil muž a chrstl na ně kyselinu. Další nepochopitelné video jsem viděl z Worcesteru, kde „otec“ s dalšími pěti „lidmi“ naplánoval útok kyselinou, protože měl spory s manželkou a svému tříletému synovi chrstl kyselinu do obličeje! V Londýně byl kyselinou napaden dvouletý chlapeček v kočárku, když s ním byli rodiče na procházce.

Londýn je v západním světě hlavním městem kyselinových útoků proti dětem do deseti let! Od roku 2012, kdy bylo těchto zbabělých útoků 66 to stouplo na loňských neuvěřitelných 725! případů a v roce 2016 jich bylo 616! Celých 17 útoků bylo na děti do deseti let! Rok, co rok tato čísla v lepším případě doživotně zmrzačených lidí stoupají. Nechtěl bych v této obohacené Británii žít, abych si stále musel hlídat, jestli na mě někdo nechce chrstnout kyselinu, pobodat mě nožem, nebo přejet autem.

A jak vypadá Itálie po sezaní za mě italského vlastence Salviniho, který znemožnil neziskovým, někdo by řekl i pašeráckým lodím, dovážet další a další migranty? Premiér Conte již plní svůj slib a spolupracuje s Evropskou unií. Někdo by si mohl říci, jako třeba já, že pašeráci lidí si mohou oddechnout. Ten, kdo si ale oddechnout nemůže jsou původní obyvatelé Itálie, kteří minimálně dle průzkumů spokojeni se situací v zemi nejsou. Věřím, že to Italové stranám a politikům, kteří Salviniho zradili spočítají u voleb a třeba bude konečně vládnout ten, kdo je i vyhrál.

Nový italský premiér Conte nám vyhrožuje sankcemi, když nebudeme přijímat uprchlíky, turecký prezident pro změnu vyhrožuje všem, že otevře cestu milionu uprchlíků a přitom my, necitové, co jsem četl, tak pošleme na pomoc Africe a migrační krizi 700 milionů korun a do Sýrie dalších 100 milionů. Snad to bude mít ten správný efekt a peníze pomohou, ale trochu mám i obavu, aby to nemělo i opačný efekt, protože uprchlíkům v táborech budou pomáhat i některé stejné organizace, které myslím uprchlíky k cestě do Evropy spíše motivují.

Kolik desítek milionů korun dostanou z našehoho rozpočtu neziskové organizace, které uprchlíkům tolik pomáhají nevím, ale podle minulého odstavce pomáháme nemálo. Jsem rád, že je to penězi a není to na našem území, protože ochrana naší země a naší budoucnosti je penězi nevyčíslitelná. Na druhou stranu si ale říkám, když můžeme pomoci takovouto sumou chudé Africe, tak proč například nepomůžeme také našim důchodcům, kteří nemají někteří ani na léky, a nebo proč Piráti ruší městskou linku pro vozíčkáře v Praze? Další pirátský žert?

Piráti vládnou Praze a TOP 09 je věřím na své poslední misi, když vládne na Praze 6. V Praze 6 odstraní maršála Koněva, který osvobodil půlku Evropy, včetně nás a Piráti by rádi dělali různé levicové experimenty, ale dělají i reálné skutky. Naposledy, když namísto jimi slibovaného zvyšování bezbariérnosti v MHD, zrušili část speciální bezbariérové linky H1 mezi Černým Mostem a Florencí. Asi musí šetřit, když jen za březen radní utratili 700 tisíc korun za cesty po světě a jejich vyšší zdanění prázdných bytů, které by vyšpehovali pomocí elektroměrů se také nekoná, ač má primátor Hřib údajně devět! poradců za 250 tisíc měsíčně! Neuvěřitelné, protože již má dva mluvčí a hledá poradce číslo deset!

„Je běžnou a logickou praxí, že si primátor, či jiný zaměstnanec státní zprávy hledá co nejvíce kvalifikovaný a zároveń loajální tým odborníků, který sdílí podobné hodnoty jako on.“ „Hlavní pirátskou hodnotou je transparentnost.“ Myslím, že si pan primátor se svými kolegy z Nové radnice jistě s tím, jak rozpočet utratit dobře poradí.

Tak snad neskončíme jako v Německu, kde v Berlíně na radnici již vážně uvažují, že tisíce bytů vyvlastní a kompenzace by ani nemusela odpovídat tržní hodnotě! Napadá mě slovo krádež, protože kolik vám za něj dají záleží prý na společenském zájmu, což mi za problematické situace v Německu nezní příliš optimisticky a pro koho tyto vyvlastněné byty budou, nebudu raději ani trochu spekulovat. Mám rád svůj blog.

Matteo Salvini označil premiéra Conteho za zrádce. Ano, za mě je to zrada na voličích, kteří volili jinak. Věřím, že u nás se to nikdy nestane a nedostanou se k moci ti, kteří to údajně s námi myslí dobře, správně morálně a humanisticky, ale volby nevyhráli a jsou schopni i přepisovat historii.

Těším se na příští svobodné a demokratické volby u nás a věřím, že nikdy neskončíme jako Velká Británie, Německo, či Itálie.

Zdroje: Metro News: Four adult and two children injured in acid attack in Birmingham……Dailymail:Six people including two children are injured in acid attack robbery at Coop supermarket…….Standart.co.uk…London is acid attack hotspot of western world with victims as young as ten……+ The Sun…Acid attacks in the UK…..+ The Guardian: London acid attack…..Birmingham mail.co.uk….Police issue update after two men burn injuries in acid attack……+ Mirror: Two men left with serious burn after being doused in acid……+ The Sunn také…….BBC news: Worcester acid attack: Father jailed on strike on son, 3……+ The Sun i Standart……a jiné….IRozhlas: Ćesko chce do Afriky poslat 700 milionů korun…….Novinky: Zoufalý vozíčkáři…Magistrát jim zrušil autobus….E15: Ceny Bytů v Berlíně má řešit i vyvlastnění…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*