Hromadné protesty proti Merkelové a migraci se šíří po celém Německu

Hromadné protesty proti Merkelové a migraci se šíří po celém Německu

Němci nepřestávají protestovat proti Angele Merkelové a její migrační politice. Několik demonstrací již proběhlo a další se bude konat 24. února.             

Většina protestů v Německu začala po šokující vraždě 15leté Mie afghánským uprchlíkem. Dívka byla napadena a zavražděna nožem v lékárně ve městě Kandel.

Několik odvážných žen začalo protestovat ve městě poté, co se zdálo, že starosta se více zajímá o xenofobii, než o bezpečnost občanů. Protesty se zvětšily a později vyústily v pochod pro Miu pod heslem: „Kandel je všude“.Později proběhly protesty v Cottbusu, v Hamburku, v Drážďanech a v Kandelu. Většina demonstrantů je znepokojena tím, jak se pod vedením Merkelové Německo mění a jak stoupá násilí migrantů vůči ženám a mladým dívkám.

Minulý víkend byl v německém hlavním městě uspořádán pochod „Women’s March“ a zúčastnily se ho tisíce žen a mužů. Zatímco Antifa označila ženy za nacistky a narušila části jejich cesty, jejich akce může být považována za úspěšnou.

Nový protest je nyní naplánován na 24. února ve východním německém městě Cottbus. Je na místě se domnívat, že protesty budou pokračovat a šířit se po celé zemi, protože kriminalita migrantů se pro mnohé němce stala horkým problémem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

2 Komentáře “Hromadné protesty proti Merkelové a migraci se šíří po celém Německu

  • · Edit

    Pro „anaj“: víte, on je problém v tom, že Merklová to má nařízený a neziskovy jakbysmet. Oni právě moc dobře vědí, co činí a velice dobře se jim to daří. Je to prostě plánovaný apartheid proti bílé rase. Zkrátka to, co bílí činili barevným téměř celé věky, se teď otáčí proti nám a tzv. „tumáš“. Ano, my Češi jsme nikdy neměli koloniální móresy a čertíme se naprosto oprávněně. Oproti tomu Francie, Británie, Německo a další to v minulosti posrali na všech frontách a teď se jim to vrací. Pán Bůh s námi!

  • A o těchto protestech naše sdělovací prostředky a hlavně ČT záměrně mlčí. Doufám, že se naši politici postaví proti Merkelové, která opět nařizuje, aby země, které nejsou zapleveleny uprchlíky jejím diktátem je přijímali. Cožpak chce zničit a islamizovat celou Evropu. Merklová je zřejmě nepříčetná a neochraňuje svou zem, ale naopak to nasvědčuje tomu, že podporuje migranty a drží nad nimi osobní ruku. Doufám, že naše penězochtivé neziskovky si uvědomí co činí svými aktivitami ve prospěch migrantů proti našemu obyvatelstvu. Ty láskyplné řeči si mohou přednášet v nějakých evropských no go zónách. Lidé dnes už většinou nejsou tak hloupí, aby jim jejich kecy baštili.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*