Hrdinové evropské socialistické práce

Hrdinové evropské socialistické práce

Každé nové nařízení Evropské unie je nesmyslné a ponižující.

Většinou až neuvěřitelně stupidní zasahuje přes odpor a posměch občanů do našich životů.

Jean Claude Juncker se v jednom svém „slabším“okamžiku vyjádřil takto:

„O něčem rozhodneme, chvilku to necháme uležet a čekáme, co se bude dít.Když nikdo příliš hlasitě neprotestuje, protože většina lidí nerozumí tomu, co se rozhodlo, pokračujeme, krůček po krůčku, až není cesty zpět.“

Lupičství na bezbranném občanovi a vynalézavost státní správy nezná mezí.

Zákaz kouření zamořuje města – k jisté smrti odsouzení kuřáci postávají na ulicích před restauracemi a úřady a chrlí na ulici tuny vajglů.

Rezidenční parkování – chlouba mozků zastupitelů městských částí evropských metropolí vydávají víc povolení než je parkovacích míst a rezidenti, kteří tu šakárnu financují, mají smůlu.

Daň z koupě a prodeje nemovitostí, další mega lupičství, představuje pro majitele statisíce darované státu.

V Británii se počítá už s daní z „neprodeje“ – nabíhala by za každý rok, co nemovitost neprodáte a platila by se souhrně při prodeji nebo dědictví. Tak už to sakra prodejte, ať nám trh s nemovitostmi a hypotékami nestagnuje.

Lupičství tisíců rozjetých neproduktivních inspektorů a kontrolorů buzerujících občany, kteří je platí aby se vůbec uživili, nezná mezí.

Pouliční sledování kamerami s oddůvodněním – kdo nedělá nic zakazaného, nemusí se bát!

Informace o soukromé komunikaci telefonní a elektronické,  lékařské diagnózy,šmírování bankovních  účtů a nákupů, transakcích platebními kartami, evidence DNA a otisků prstů (zločinců i obětí) na něž měli právo jen bezpečnostní a protiteroristické složky, připravily občana o veškeré soukromí.

Řidiče, kteří překročí povolenou rychlost je efektivnější chytat trvale nastavenými digi kamerami, než postáváním policajtů na silnicích.

Evropská automobilová asociace odhaduje, že dnes je každý motorista na kamerovém záznamu v průměru 3 krát denně nebo každé tři kilometry, návštěvníci v obchodních centrech téměř nepřetržitě.

Sociální pracovníci a armády školních psychologů, bedlivě kontrolují chování dětí i rodičů, vztahy manželské i nemanželské a dítě od kolébky po hrob.

Kulturu posezení v levných hospůdkách nahrazují sendviče v poklusu, rozmrazené pizy a čínské nudle na lavičce v parku, tudíž světovější, zdravější, civilizované.

Bedlivému oku kontrolorů neunikla ani česká kuchyně – vědí, kde zasáhnout české pivní pupky nejvíce. Na svíčkovou, vejpečky a vepřo- knedlo-zelo a další domácí perly se chystá prohibice!

Evropská unie bruselských hrdinů socialistické práce slibovala pestrou elegantní kazajku národů šitou na míru, ta se ale jako značně obnošená stává svěrací kazajkou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hrdinové evropské socialistické práce

  • Evropský socialismus se dostal do slepé uličky. Je třeba ten předražený spolek rozpustit. Těm, kteří věří na reformovatelnost EU připomínám, že v roce 1968 či 1988 věřili na reformovatelnost socialismu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*