Hrdinní obránci dvou „syrských Stalingradů“ se konečně opět mohou svobodně nadechnout!

Hrdinní obránci dvou „syrských Stalingradů“ se konečně opět mohou svobodně nadechnout!

Po čtyřech letech obléhání hordami islámských teroristů se dočkali obyvatelé syrských měst Nubel a Az-Zahra osvobození! Po celou dobu se tato dvě města dokázala sama ubránit, což je hrdinství porovnatelné s obránci Moskvy, nebo Stalingradu za druhé světové války!

Nejen tato dvě města, kterým byla po dobu čtyř let z letadel syrskou armádou shazována humanitární pomoc a munice, jsou však nyní konečně svobodná! Spolu s nimi bylo od začátku ruské vojenské vzdušné kampaně syrskou armádou osvobozeno mnoho dalších osad, vesnic a měst, která byla obléhána, nebo dokonce obsazena teroristy z Daiš, Al-Kaídy, nebo jiných podobných teroristických organizací, z nichž někteří mají přímou podporu USA a NATO a většina dalších aspoň tu skrytou.

Válka v Sýrii se zdá být rozhodnutá, a pokud do ní přímo nevstoupí nějaký stát NATO (třeba Turecko), myslím, že dny islámských extremistů v Sýrii jsou už sečteny! Již brzy se dočkáme bitvy o velké 4000 let staré město Aleppo (Halab), jehož osvobození od teroristů zpečetí vítězství syrského prezidenta Asada a jeho ruských, íránských a libanonských spojenců v Sýrii!

Demonstrace na podporu syrského prezidenta Bašára Asada, která proběhla 20. listopadu 2011 Foto: AP
Demonstrace na podporu syrského prezidenta Bašára Asada, která proběhla 20. listopadu 2011 Foto: AP

Mnoho lidí tvrdí, že s islámskými extremisty je těžké bojovat, protože se nebojí smrti a ve jménu své víry klidně položí své životy. Pravda je však trochu jiná! Opravdoví vlastenci, lidé milující svou vlast a své rodiny a blízké, dokážou bojovat se stejným, ba ještě větším nasazením, než tito náboženští šílenci a porazit je na hlavu!

Příklady z historie nás učí, že pokud lidé bojují za spravedlivou věc, dokážou zvítězit proti jakémukoli nepříteli, ať se zdá být sebestrašnějším a sebesilnějším! Tak mohli naši předci s písní na rtech porazit pod vedením Jana Žižky křižáky z celé Evropy, tak mohli hrdinní vojáci Rudé armády s válečným pokřikem za vlast a za Stalina ubránit Moskvu a Stalingrad a nakonec porazit nacisty, dojít až do Berlína a vztyčit vlajku nad německým říšským sněmem a tak si nyní hrdinové ze Sýrie bojující za Asada, po čtyřech letech bojů získali zpět svou svobodu, kterou si nikdo nezaslouží více, než oni!

 

 

Ladislav Kašuka

Loading...

Podobné články

Komentář “Hrdinní obránci dvou „syrských Stalingradů“ se konečně opět mohou svobodně nadechnout!

  • Pokud bude Evropa přijímat dezertéry, budou to mít teroristé lehké. Vracejme je zpět, ať bojují za svobodu ve své zemi. Pomůžeme jim víc, než když tu s nimi začneme válčit, což není daleko. Až „přeteče nádoba trpělivosti“ občanům Německa, bude to hukot.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*