Hotely zvažují nutnost očkování všech hostů vakcínou proti COVID-19

Hotely zvažují nutnost očkování všech hostů vakcínou proti COVID-19

Hotely se nyní připojily k leteckým společnostem a zvažují, zda všem hostům před povolením k pobytu nařídit, aby měli doklad o očkování proti COVIDu.

Několik leteckých společností již oznámilo plány povinnosti očkování jako povinnou podmínku pro létání. Podle neoficiálních důkazů by mohly následovat hotely a další formy ubytování.Čtenář internetových stránek LockdownSkeptics uvedl, že hotel ve Skotsku, který nabízí dovolenou v divočině, se připravuje na přijetí zásady „žádná vakcína, žádná služba“.

„Pokud by byl očkovací program spuštěn v příštích několika měsících, pak je pravděpodobné, že budeme vyžadovat, aby všichni hosté byli před příjezdem očkováni,“ uvádí se v položce hotelového bulletinu.

„Rok 2020 byl pro hotely nepochybně těžký a již zavedly širokou škálu „bezpečnostních“ opatření souvisejících s COVID-19, která budou mít značné náklady a masivně sníží jejich obsazenost,“ uvádí čtenář. „Budou vyvažovat požadavky vlády i svých zákazníků, a pokud jde o zákazníky, jasně předpokládají, že jejich zákazníci budou očekávat nejvyšší možnou úroveň ‚bezpečnosti‘ a celkově budou tento požadavek na očkování hodnotit pozitivně!“

„Obávám se, že bez ohledu na to, co řekne věda a vláda, budeme všichni neúprosně tlačeni do situace, kdy se ‚očkovací certifikáty‘ de facto, ne-li de iure, stanou nezbytnými k tomu, abychom v následujících měsících (letech) vedli alespoň rozumný život.“

Jak jsme již dříve zdůraznili, podle Billa Gatese budou omezení výskytu koronaviru pokračovat i v roce 2022 a bary a restaurace zůstanou zavřené po dobu čtyř až šesti měsíců.

Britský ministr zdravotnictví Matt Hancock také řekl poslancům, že byla objevena „nová varianta“ vakcíny COVID, což znamená, že vakcína, která se v současnosti vyrábí, nemusí být ani účinná, protože virus nadále mutuje.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Hotely zvažují nutnost očkování všech hostů vakcínou proti COVID-19

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*