Horký podzim ve Francii, atentát ve Štrasburku a muslimská  Francie

Horký podzim ve Francii, atentát ve Štrasburku a muslimská Francie

Není snadné být odvážný v zemi, kde je více jak 3000 mešit. V zemi, kde nenávist k nevěřícím psům – islámský rasismus – není nikdy řádně souzen natož potrestán.

V zemi, kde muslimové otevřeně prohlašují, že demokratický prostor musí být využit co nejvíce k beztrestnému okupování cizího teritoria

V zemi, kde muslimové žádají o zrušení článku francouzské ústavy, který od roku 1905 odděluje církev od státu včetně všech zákonů všechny zakazující mnohoženství.

V zemi, kde v mnoha městech tvoří muslimové již padesát procent obyvatelstva (Lyon, Lille, Nice, Toulouse atd).Marseille je již v podstatě městem arabským.

Čtvrť Bellevue Pyat je už jen semeništěm špíny a kriminality.

Velká mešita už nedokáže modlící se muslimy pojmout, tak se modlí na ulici, kde se nedá ani projít.

Muslimské ženy jsou v modlitbách vyzývány, ať porodí nejméně pět dětí.  Při počtu tří manželek je jich hned patnáct v jedné rodině.

Další ulice Rue de Pasteur se hemží černými balíky v burkách se zakrytými obličeji, v patách hrozny dětí. Turbany a plnovousy se povalují v bistrech (obchodují) a civí na TV v arabštině.

Že platí islámští chráněnci daně? Ponecháme-li stranou ilegální přistěhovalce, drogové dealery, prostituci a kuplířství, jedná se o velmi slabý výsledek.

Oni nechápou ani jejich účel.

A integrují se, říkáte? Nikdo.

Muhammed totiž intergaci zakazuje!

Emanuel Macron, předvedl prozatím samé otřesné výkony.

Horký podzim samozřejmě nebyl jen o chudnutí Francouzů a pohonné hmoty také nebyly prioritou demonstrující žlutých vest napříč Francií.

Byl také protestem proti volební účasti muslimských přistěhovalců v parlamentních a komunálních volbách a jejich případné účasti na správě země.

Monsier Macron, už vás máme dost! bylo heslo demonstrantů.

Řekněte konečně pravdu!

Vaše zoufale průhledná touha po moci se rovná vaší ubohé zoufalosti!

Vaším vstupem do ringu francouzské politiky jste zaprodal vlastní občany islámu a stojíte na straně nepřítele.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*