Homosexuální adopce a Vocílkova konstanta

Homosexuální adopce a Vocílkova konstanta

Mladší ročníky možná nevědí, co v době pře nástupem PC, Vocílkova konstanta byla, i když je její definice velice jednoduchá. Vocílkova konstanta je takové číslo, kterým je nutno vynásobit výsledek, aby byl správný.

Velmi názorně to v nedávné době, za cenu ztráty miliard dolarů, předvedla firma „FauVé“ nebo Volkswagen a samozřejmě ji nikdo nebude vyčítat, že tento název vznikl v nacistickém Německu, kdy Adolf Hiltler razil princip lidového (Volks) vozu (Wagen).

A firma VW se musel rozhodnout mezi dvěma zly. Dostát idiotským emisním předpisů řádným způsobem nebo nalézt nějako fintu, nějako „Vocílkovu konstantu“, která by výsledky testů dieselových vozů upravila do žádoucí podoby a ten který model vozu VW měřením prošel.

Jak firma VW dopadla, víme velmi dobře, ale podobné Vocílkovy konstanty máme i v osobním a rodinném životě. Byla li žena tak trochu poběhlice, tak to samozřejmě nebudeme na jejím pohřbu říkat, řekneme, že „měla široké srdce“ a již je vše, vynásobeno VC (Vocilek Constant) v pořádku.

A u muže bychom patrně řekli, že byl temperamentní nebo něco podobného. Samozřejmě, jakýsi ideál rodiny je asi takový, že dva mladí lidé se před Bohem a lidmi vezmou, zplodí spolu děti a ty společně vychovávají, „dokud je smrt nerozdělí“.

Ano, takováto manželství jistě existují, otázkou však je v jaké míře. Myslím, že v poslední době celkem malé. A když se takové soužití rozpadne nastupuje pan Aleš Hodina se svou „střídavkou“. Nedávno byl v televizi a též na svou střídavku použil VC.

Pravil totiž, že jakási symetrie není u střídavky vůbec nutná, že střídavka může být klidně asymetrická (asi metr dlouhá), takže vlastně onen, panem Hodinou tak proklínaný model, 12 dní u matky, 2 dny u otce je samozřejmě střídavkou, s aplikovanou VC.

Ovšem, věci nabývají dramatického spádu, jakmile se jedná o osoby jinak sexuálně orientované, tedy orientované na stejné (pohlaví). Tady se opravdu názory tříští takovým způsobem, že za život jednoho člověka se trestnost homosexuality změnila v její glorifikaci.

A tuto glorifikaci lze též nazvat jakousi Vocílkovou konstantou, tedy tím, že jistou menšinu vylepšujeme až k nepoznání a ten, kdo se ve svých prohlášeních tomuto vylepšování vyhýbá je ostrakizován (česky oskořápokován).

Paní poslankyně Nytrová to natřela zplna hrdla a nelze říci, že by ve všech svých bodech měla nepravdu. Je to však příliš dlouhé na to být sem napastováno celé:

PRAHA „Homosexuálové se budou snažit zrealizovat sex s dětmi,“ myslí si poslankyně Pavlína Nytrová z ČSSD. Tato slova pronesla na jednání Poslanecké sněmovny o novele, která by registrovaným partnerům povolila adoptovat dítě svého protějšku. Server Lidovky.cz vybral ze stenozáznamu pět výroků z jejího proslovu.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/pet-skandalnich-vyroku-poslankyne-cssd-homosexualove-se-budou-snazit-zrealizovat-sex-s-detmi-ig7-/zpravy-domov.aspx?c=A160714_093019_ln_domov_hm

Tak si to přečtěte, ať můžete jí i mně řádně nadávat. Já zde zodpovědně prohlašuji, že každoroční šaškárna, která není ničím jiným než ostudnou prezentací homo a hetero exhibicionistů, zvaná „Prague Pride“ mě pěkně sere.

A žádnému takovému, který se tam takto prezentuje, bych dítě do péče prostě nesvěřil. A ti ostatní? Je to totéž, jako se těmi vznětovými (dieselovými) a zážehovými (benzinovými) motory. Každý z nich se hodí na něco trochu jiného a aplikovat ho na jiné použití, může přinést problémy.

Nechci zabíhat do detailů, kdy je ten který motor vhodnější, to by byla dlouhá diskuze, ale zarytí „dieseláci“ se často ohánějí výhodami, které prostě nejsou.

Kamarád z Olomouce si koupil lidový vůz BMW 530d, tedy diesel, ale přestěhoval se a taď to má do práce jen pár kiláků a místo, aby chodil pěšky, tak vždycky to auto nakopne a pak smutně sděluje, jak ten krátký režim dieselu nevyhovuje.

Já osobně nechci být tak kategorický, abych řekl „homosexuální adopce nikdy a nijak„. Vždy jsem s každým vyšel a i teď se třeba nechám přesvědčit.

Ovšem, někteří autoři, třeba náš milý kolega David Vlk ve svém včerejším článku: Taky jsme dost divná netradiční rodina aplikují princip Vocílkovy konstanty neboli lakování narůžovo měrou vrchovatou:

Co to vlastně dneska je ta tradiční rodina???

Jo já už vím, to bude asi krásná blonďatá Barbie s tmavovlasým fešákem Kenem, co spolu mají genderově vyvážené stádečko dítek, tak čtyři kousky by stačily a vychovají z nich kreativní ajťáky , geniální genetické inženýry, statečné kosmonauty a samozřejmě vlastence a správné Čechy

Samozřejmě, že jsou řádně oddání v kostele! Ken se za celé manželství ani jednou neožral a Barbie kojila děti do tří let, nikdy Kenovi nezahnula a dětem chystá do krabiček vitamínově vyvážené makrobiotické svačinky.

Zdroj: http://vlkdavid.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=587595

Snaží se nás přesvědčit, že není nic lepšího, než když spolu dva chlapi konají, ale z jejich konání nemůže nic vzejít a proto se snaží pořídit si jakousi náhradní hračku. Zda to ale opravdu bude ku prospěchu těch adoptovaných dětí, to ví jen Bůh.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*